שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כל השירותים עבור מקררים: תיקון מקפיא, תיקון מקררים והחלפת מדחס


אמנון
 
 

המקרר תקול? המקפיא שווק חיים? חברה חרוצה ובעלת ידע רב תהיה לכם לעזר ותבצע את כל התיקונים הנדרשים עבור המקררים והמקפיאים שלכם. טכנאי מקררים חייב להיות מומחה כי אלו מכשירים המצריכים ידע רב בתיקונם, וליתר דיוק – רק ידע מלומד של טכנאים מוסמכים. גם טכנאים שלמדו מקצועות אחרים סבורים שמדובר ממש במקצוע אזוטרי. חברה המבצעת תיקון מקררים תוכל לטפל גם במקפיאים: הן במקפיא הבודד והן במקפיא שהוא חלק ממקרר.

תיקון מקררים

במסגרת שירות תיקון מקררים ייבדקו מאווררי המקרר והיקף הגז שנמצא בו. המאווררים יוחלפו או יתוקנו אם הם יימצאו תקולים, ואספקת הגז תחודש אם גילינו שיש מחסור. אף אחת מאלו לא הבעיה? כנראה שיש בעיה במנוע (בקומפרסור). אובחנה תקלת מנוע? בדרך כלל קניית מקררים חדשים תהיה עדיפה, אך ייתכנו מקרים בהם התקנת קומפרסור חדש יהיה השירות הזול יותר: זה תלוי בסוג התקלה ובדגם המקרר המדובר.

תיקון מקפיא

במסגרת שירות תיקון מקפיא ייבדק היקף ההקפאה שלו: האם הוא מייצר קרח בתפוצה לא מבוקרת, תוך השלת קרח על כל הדפנות, או שמא הוא כלל לא מייצר קרח? בשני המקרים מדובר בתקלות. בעוד אשר בראשון – מדובר על מערך אוורור או מערך גז תקול, במקרה השני – מדובר במנוע לא תקין, מה שאומר שהבעיה רב מערכתית: גם במקרר וגם במקפיא. במקרה כזה – יהיה זה לשיקול דעתו של הטכנאי להחליף מנוע או להמליץ על קניית מקרר חדש, בהתאם לכדאיות השירות. כמובן שאת ההחלטה הסופית אתם – כלקוחות סופיים צריכים לקבל.

הנחלת הצלחה בכל סוגי התיקונים

בין בתחום כמו תיקון מקררים, ובין בתחום כמו תיקון מקפיא – מובטחת הצלחה כוללת בכל מערך התיקונים. מובטחת מסירת מידע אמין ללקוח, ולא מידע שיתפרש כמידע מכירתי לטובתנו ולרעת הלקוח. כמו כן, מובטח שירות מעל ומעבר, במסגרתו יגיעו הטכנאים בזמן לבית הלקוח, ויבצעו את התיקונים הנדרשים. החברה עובדת על פי שביעות רצון לקוחותיה, ורבים מעידים על הסיוע שקיבלו והשבת מערך הקירור במטבח למוטב בזמן קצר, לעתים בזמן מופחת מהמשוער.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה