שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2516
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כל השלבים בביצוע פינוי דירה


שי טופיגן
 
 

 

משימת פינוי דירה היא משימה מורכבת ולא פשוטה אשר מצריכה ידע וניסיון רבים. למרות שמקובל לחשוב שפינוי דירה היא משימה פשוטה בה ניתן פשוט לזרוק את תכולת הדירה לפח האשפה, הקשיים הרבים הטמונים בביצוע הפעולה מצריכים שימוש בשירותיו של צוות מקצועי ומיומן לביצוע פינוי דירה. צוותים מקצועיים המעניקים שירותי פינוי דירה יכללו מספר שלבים בעבודת הפינוי לפי בקשתו של מזמין העבודה. להלן תיאור השלבים המקובלים בביצוע פינוי דירה.  

שלב א' – מיון

בשלב הראשון בביצוע פינוי דירה יבוצע מיון החפצים והרהיטים שישנם בדירה. במרבית המקרים, תכולת הדירה הדורשת פינוי תכיל רהיטים וחפצים בעלי ערך רב ולכן, לפני ביצוע פינוי יש למיין את החפצים הנמצאים בדירה לחפצים שברצוננו לשמור, חפצים שברצוננו להשליך לפח וחפצים שברצוננו למכור. צוות מקצועי ומיומן יכול לבצע מיון על פי דרישת מזמין העבודה לפני ביצוע פינוי תכולת הדירה.

שלב ב' – פינוי

בשלב השני, תתחיל עבודת פינוי דירה. בשלב זה יבצע הצוות המקצועי פירוק של הרהיטים הדורשים פירוק כמו ארונות קיר או אמבטיה, ארונות גדולים הדורשים פירוק וכדומה. לאחר הפירוק יבוצע פינוי של תכולת הדירה אל המקומות שנקבעו בשלב המיון. התכולה אשר הוחלט לשמור תועבר אל מקום לבקשת בעל הדירה, תכולה אשר הוחלט להשליך לאשפה תועבר אל אתרי אשפה מורשים ותכולה אשר הוחלט למכור תועבר אל המוכר.

שלב ג' – ניקיון

צוותים מקצועיים הנותנים שירותי פינוי דירה לרוב מציעים גם שירותי ניקיון לאחר ביצוע פינוי התכולה. במסגרת שירותי אלו, יבוצע ניקיון יסודי ואף חיטוי לדירה על פי בקשת מזמין העבודה. בשלב זה חשוב לשים לב ששירותי הניקיון כוללים גם ניקיון בסביבה הדירה כמו חדרי מדרגות בבניין משותף או חצר במקרה של בית פרטי.

ניקיון הסביבה חשוב ביותר גם על מנת להקל על השכנים וגם על מנת להימנע מקנסות בגיל השלכת אשפה שלא במקום. תוספת מיוחדת בשלב זה יכולה להיות בקשות לשיפוץ או סיוד הדירה. במקרה זה, הצוות המפנה יבצע בנוסף לניקיון, סיוד של קירות הדירה, שבירת קירות ועוד שיפוצים לבקשת מזמין העבודה.   


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה