שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כל מה שחשוב לדעת על הדברת פשפשים


goren assa
 
 

פשפשים עלולים להגיע לבית בעיקר מחיות המחמד – במקרים שאין לנו חיות מחמד ואנחנו בכל זאת מגלים פשפשים בבית, הסיבה לכך עלולה להיות בגלל שליטפנו או באנו במגע עם חיית מחמד אשר נגועה בפשפשים.
פשפשים ניזונים מדמן של חיות מחמד, יחד עם זאת, גם בני אדם אינם חסינים מפני העקיצות של הפשפשים, כאשר, עקיצות שכאלו עלולות לגרום לגירוד ובמקרים מסוימים אף להתנפח כתוצאה מאלרגיה.

פשפשים הינם מזעריים בגודלם, כך שקשה להבחין בהם. אך למרות גודלם המיניאטורי, הם עלולים להסב נזקים רבים - הם מתפשטים בצורה מהירה ונוטים לעבור ממקום אחד בבית למקום אחר.
קיימים מספר זנים של פשפשים ובין היתר: פשפש נחלים, פשפש סרחן, פשפש גינות ופשפש המיטה – שהוא הפשפש הנחשב למזיק ביותר לבני האדם וקיבל את שמו, בשל העובדה שפשפש זה מעדיף לשהות בעיקר במיטות וברהיטים מסוגים שונים.

איך ניתן לזהות פשפשים בבית?
ישנם מספר סימנים אשר אמורים להדליק נורה אדומה על הימצאותם של פשפשים בבית ובין היתר: גרגירים שחורים וקטנים על המיטה והקיר (צואה), כתמי דם על המיטה, עקיצות באזור החזה – העקיצות יהיו בדרך כלל סמוכות אחת לשנייה. גם ריח לא נעים ולא מוכר, יכול להעיד על הימצאותם של פשפשים בבית.

כיצד מתבצעת הדברת פשפשים?הדברת הפשפשים מתבצעת על ידי ריסוס בחומרי הדברה ייעודיים. מכיוון שהזן הנפוץ ביותר בבתים הוא פשפש המיטה, הריסוס יתמקד בעיקר באזור המיטה, בחדר השינה וברהיטים.מדביר מקצועי, יבצע את עבודת ההדברה בשלבים – השלב הראשון יהיה לוודא שהפשפשים יוצאים ממקור המסתור שלהם – בדרך כלל פעולה המתבצעת ע"י שואב אבק. רק בשלב הבא, תתבצע ההדברה עצמה – אשר עלולה לערוך מספר שעות – בהליך ההדברה, חשוב לוודא שלא נותרו גם ביצים של פשפשים בבית – לפשפשים יש נטייה להתרבות במהירות ולהפוך למושבה שלמה, בפרק זמן קצר ולכן, חשוב שההדברה תתבצע באופן יסודי ומקצועי.מעבר לפעולת הריסוס והביצוע של הדברת הפשפשים בפועל, מדביר מקצועי, יספק אף ייעוץ, כיצד יש להתנהל ומה ניתן לעשות בכדי להימנע מפשפשים בעתיד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה