שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כל מה שרצית לדעת פרקט במודיעין


איציק דר
 
 

שוק הנדל"ן בישראל תמיד היה חם ורותח. וכמו שאנשים תמיד זקוקים למקומות מגורים, אנשים תמיד גם רוצים להתחדש ולהרגיש שהדירה שלהם, שהנכס שלהם, היא הכי בעולם. יש טרנדטים שבאים והולכים. ולעומת זאת נדמה שיש טרנדים שבאים כדי להישאר. כך גם התחום של חיפויי העץ. עד לפני מספר שנים, תפס שוק חיפויי העץ בישראל אחוז קטן בלבד מעוגת המכירות של שוק הריצוף בישראל. מאז, לאט ובהדרגה, תחום הפרקטים תופס תאוצה וקונה לעצמו אחיזה איתנה בשוק הריצוף בישראל.

בתחילה, ללא ספק, הגיעו הפרקטים לערים המבוססות של מרכז הארץ כביטוי לסטנדרט גבוה עם ניחוח אריסטוקרטי של חו"ל. אבל מאז התמונה השתנתה וגם ערים צעירות כמו מודיעין מתהדרות היום במגוון רחב של פרוייקטים המציעים כחלק מהמפרט הדירתי מגוון רחב של אופציות פרקט במודיעין. בין אם מדובר בבתים חדשים או בבתים בהם נערך שיפוץ, מספר הפרוייקטים הכוללים הנחת פרקט במודיעין הם כבר עניין שבשגרה ולא רק מצרך מותרות לעשירים.

פרקט במודיעין גם לאנשים הפשוטים

נכון. היו זמנים שבהם הנחת רצפת פרקט הייתה דבר יקר למדי, סמל ליוקרה ולעושר של אנשים. את הפרקט היה צריך לייבא ומעטים היו המומחים ובעלי המקצוע שידעו מאיפה כדאי בכלל להתחיל להתעסק עם פרוייקט של הנחת פרקט במודיעין. אבל מי שחושב שזה המצב גם היום, כנראה שהיה בתרדמת בשנים האחרונות. המגוון של סוגי הפרקטים הוא כזה עצום שכל אחד שמתעניין באפשרות של פרקט במודיעין ימצא את מבוקשו. כך, מי שידו משגת, יוכל להתהדר בפרקט מעץ אמיתי ולעומתו ומי שאין לו מספיק כסף, יכול תמיד לרכוש פרקט דמוי עץ במחיר מציאה.

פרקט במודיעין, לשים לב לאיכות

בין אם יש לנו כסף להשקיע ברצפת פרקט במודיעין מעץ מלא או שאנו מסתפקים בדמוי עץ סינטטי, חשוב, לפני הרכישה, לבצע סקר שוק נרחב של כלל העסקים המציעים פתרונות ריצוף פרקט במודיעין כדי להבטיח לאורך זמן את ההנאה מרצפת הפרקט החדשה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה