שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כמה דברים שחשוב לדעת טרם התקנת מיני בר או בר מים


אמנון
 
 

 

התקנת בר מים או מיני בר בביתכם או במשרד הינו פתרון מעולה לאספקה טרייה של מי שתייה נקיים ומסוננים. עם העלייה במודעות לאיכות החיים שלנו ולשמירה על אורח חיים בריא, אנשים רבים מבינים את המשמעות החיובית שיש לשתיית מים סדירה בקצב של כשמונה עד שנים עשר כוסות לאדם בריא, במשך היום. מי השתייה בישראל מאושרים לשתייה ואף מומלצים לשתייה על ידי משרד הבריאות ורופאי השיניים. למרות שהמים בישראל הם מי תהום, הנחשבים יחסית טובים לשתייה, הם עדיין עוברים תהליכי חיטוי בכלור ונוסף להם פלואור. עם זאת, עדיין יש היצע עצום של חברות החולשות על שוק לא קטן של שיווק מערכות סינון ביתיות למי שתייה.

טעויות נפוצות בקרב צריכת בר המים

צרכנים רבים, בוחרים להתקין בר מים או מיני בר בביתם או במשרדם, אך עם זאת, רוב הצרכנים עדיין מתמקדים בנקודות הפחות חשובות כגון מחיר המכשיר או עיצוב המכשיר, מרהיב ככל שיהיה, במקום להתמקד בגורמים אקוטיים כגון רמת הסינון וסוגי המסננים המותקנים במכשירים, או האם המכשירים עומדים בכל דרישות התקן לסינון וטיהור מים. בבחירת מכשיר מיני בר או בר מים, רצוי לשקול את הפרמטרים הבאים בקפידה:

איכות – בראש ובראשונה!

 

1.       הדבר הראשון שעליו עליכם להתעקש ולבחון הינו שיטת הסינון. קיימים מגוון מסנני מים בשוק, שלכל אחד מהם מאפיינים ייחודיים וכן תפקידים ייחודיים. סנן מים, תפקידו לסנן את המים ממרכיב זה או אחר ורוב מערכות הסינון מורכבות משני מסנני מים לפחות או יותר. על מנת להבדיל בין סוגי המסננים, עלינו לדעת את תפקידו של כל סנן מים, כאשר לדוגמא: סנן מים פחמי, תפקידו לספוח כימיקלים ולסלק ריחות וטעמי לוואי, סנן מים בקטריאלי, ינקה את המים מחיידקים ובקטריות, סנן מים מכאני ינקה את המים מחלקיקים מוצקים כגון חלודה, אבנית וחול, ונורה אולטרא סגולה, תשמיד חיידקים באמצעות קרינה. בנוסף, וודאו כי המכשירים עומדים בתו התקן לפי תקן 1505 לסינון וטיהור מים ממכון התקנים הישראלי.

 

2.       התקנת מיני בר או בר מים – אל תחסכו בהתקנת המכשירים. מכשיר מיני בר או בר מים שלא הותקן כראוי, ולא הותקן על ידי המתקין המוסמך של החברה, עשוי לפגום באחריות על המוצר והחיבורים עשויים להתגלות כלא תקינים.

 

3.       מחירי אחזקת המוצר – רוב מתקני הבר מים או מיני בר, דורשים החלפת סנן אחת לשנה. בררו את מחירם של החלפים מראש, וכן קחו בחשבון את תדירות הרכישה ותדירות הטיפולים התקופתיים, בין אם אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם או שהפעולה תתבצע על ידי הטכנאי בלבד.

 

4.       זמן האחריות הניתנת על המוצר – בדקו לכמה זמן מציעים לכם אחריות למכשיר, ומהי עלות האחריות, במידה ותרצו להאריך אותה. בהתאמה, בדקו מה האחריות כוללת ומה היא אינה כוללת.

 

5.       שליטה וויסות הטמפרטורה במכשיר – קיימים מכשירי מיני בר ובר מים המאפשרים וויסות טמפרטורה, חלקם מווסתים את הטמפרטורה לטמפרטורה קבועה מראש ולא ניתן להגיע איתם להרתחה מלאה של המים.

 

6.       בטיחות לילדים – למכשירים רבים יש מנגנוני בטיחות כנגד מים חמים. למניעת כוויות, חשוב שלמתקן שאתם בוחרים יהיה מנגנון שכזה והוא יהיה בטוח לשימוש לילדים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה