שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כמה חשוב להתקין ספרינקלרים


רונית הלבר

אין עוד מלבדו!

 
 

 

כולנו חיים פה בעולם הזה עם תקווה טובה לעתיד טוב וחיים ארוכים ומאושרים, אף לא אחד מאיתנו רוצה לחושב על כך שחייו יסתיימו חלילה בטרגדיה, כולנו רוצים להאריך ימים בטוב ובנעימים, אך מה אנו עם המוגבלות שלנו כבני אדם יכולים לעשות על מנת שזה אכן יקרה באמת?

להישמר מכל רע – עד כמה שניתן
יש לנו כבני אנוש זכות בחירה ואפשרות לשלוט על מהלך חיינו במידת מה, אנו יכולים לבחור מה לעשות בכל רגע נתון, אנו מסוגלים כבני אדם בוגרים להסתכל סביבותינו ולבחור איך לנהל את אורחות חיינו. במה דברים אמורים?

כשאנו רוצים למנוע מקרה של שריפה בביתנו או בכל מבנה אחר שבבעלותנו – חשוב מאד שנדע שיש אכן אפשרות למנוע מקרה כזה – או לכל הפחות למזער את הסיכויים שזה יקרה ולמזער נזקים במקרה שזה כבר קורה – וזאת באמצעות התקנת מערכות כיבוי אש וספרינקלרים בכל רחבי המבנה.

ספרינקלרים

היתרונות של הספרינקלרים
הספרינקלרים הינם מכשירים קטנים אשר קבועים בתקרת החדר ותפקידם לזהות עשן ואש בעודם באבם – וכשהם מזהים זאת הם מיד מתחילים בפעולתם, דבר ראשון מייד נשמעת אזעקה בכל ריבי המבנה אשר מתריעה לבני האדם על הסכנה ובכך מאפשרת להם להימלט על נפשם במעוד מועד ולהזעיק את כוחות ההצלה בהקדם. בד בבד מתחילה המערכת אשר מחוברת לצינורות מים – להתיז מים על כל סביבותיהם ובכל בעצם מנסה המכשיר לסייע בכיבוי הדליקה ולמנוע את התפשטותה.

היתרון הגדול של מערכת זו הוא – שמכשיר הספרינקלר הינו קטן יחסית ואינו מורגש כמעט ובכך ניתן ליהנות מ"השירות" שהוא נותן לנו בלי לסבול מכך שהוא "יכער" את מראה החדר כולו.

היכן מתקינים בדרך כלל ספרינקלרים?
היכן לא? בכל מקום כמעט אנו נתקלים בספרינקלרים הקטנים שהוצבו שם לכל מקרה צרה:

בבתים פרטיים,בבתי עסק, ברשתות שיווק, במעליות, בתי מלון, אולמות אירועים, חדרי שירותים ציבוריים, בתי חולים, מסעדות, קניונים ועוד ועוד. אין כמעט מקום ציבורי בימים אלו שלא נעזר בשירותי הספרינקלר האוטומטי – מה גם שמבחינת החוק רבים מין המקומות מחויבים להתקין מערכות כיבוי וגילוי אש שונות וזאת במטרה להגן על חיי המבקרים בהם.

זכור! זהירות וערנות מונעים אסון. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה