שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כסא משרדי מעוצב לישיבה ממושכת


אבי ביטון
 
 

 

עובדי משרד נוהגים לבלות את רוב שעות העבודה שלהם ישובים על גבי כסא משרדי. בחירה נכונה של כסא משרדי לעובדים תהיה כסא אשר מעניק לעובדים תמיכה אורטופדית, מושב נוח וידיות נוחות להנחת הידיים. ריהוט משרדי זול עשוי לגרור כאבי גב בקרב העובדים, אחוז ניכר מעובדי המשרד בעולם כולו נעדר מהעבודה בשל בעיות גב וכאבי שרירים. בחירה של כסא מזכירה אורטופדי ימנע הוצאה ימי מחלה ושיבושים בשגרת העבודה של המשרד כולו.

כיצד לבחור כסא משרדי?

כסא משרדי נוח לישיבה הוא כסא אשר מעניק תמיכה אורטופדית לכל אורכו של עמוד השדרה. בכדי להעניק תמיכה מתאימה יש לבחור בכסא בעל משענת גבוה ורחבה. ישיבה נכונה היא ישיבה אשר מאפשרת לעובד להניח את שתי כפות רגליו במלואן על הקרקע. הכסאות המשרדיים הקלסיים מכילים כיום מנגנון אשר מאפשר לכל עובד לכוון בעצמו את גובה המושב וזווית המשענת.

לצד המשענת יש לבחון גם את המושב. כסא בעל מושב רחב ומרופד יעניק לבעליו חוויה של ישיבה נעימה לאורך שעות ארוכות. מזכירות ופקידות נוהגות לשהות בכסא שעות ארוכות בכל יום, בחירת כסא מזכירה בעל מושב נוח ומרופד יעניק למזכירה סביבה נוחה לישיבה ועבודה. עובדים אשר עובדים בסביבה נוחה וידידותית מספקים תפוקת עבודה גבוה וסביבה נעימה לעבודה. במקרים בהם העובדים זעופים ומרבים להסתובב ולמתוח את השרירים ייתכן כי הגיעה השעה לרענון פריטי הריהוט המשרדי.

כסא מזכירה מעוצב

לצד נוחות הישיבה יש לבחון גם את עיצוב הכסא. עמדת המזכירה נמצאת על פי רוב בלובי הכניסה של החברה. כסא מזכירה מעוצב ויוקרתי יעניק למתחם כולו מראה מעוצב, יוקרתי ומפואר. כסא מזכירה מרופט ובלוי עשוי להעניק לחברה כולה תדמית שלילית. את הריהוט של עמדת הכניסה והלובי יש לבחור בהתאם למסר התדמיתי אותו החברה מבקשת להעביר. 

כסא מזכירה אורטופדי יוקרתי

בעבור המזכירות באגפי ההנהלה הבכירה של החברה נהוג לבחור כסא מזכירה אורטופדי יוקרתי. הכסא היוקרתי הוא כסא אשר מעניק תמיכה אורטופדית מיוחדת, הכסא מתאים את עצמו למבנה הגוף של בעליו. הישיבה על הכסא היוקרתי נוחה ונעימה לאורך שעות ארוכות. כסא מזכירה אורטופדי יוקרתי ניתן למצוא בגוונים שונים ועיצובים שונים, את הכסא המתאים נהוג לבחור בהתאם לעיצוב החדר כולו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה