שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

לא מוותרים על שינה טובה


אבי ביטון
 
 

עם שפע של סוגי מזרנים בגדלים ואיכויות שונות קל להתבלבל וללכת לאיבוד. מצד אחד ריפוד תומך ואורתופדי, מצד שני מציעים לנו אוורור ספוגי וקפיצים שיחזיקו מעמד שנים רבות ולנו, כל מה שנותר זה לבחור במזרן שייתן לנו את תחושת השינה הטובה ביותר. קשה לבחור? בהחלט, אז בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר, לצאת מהחנות עם מזרן לשנים רבות של שינה טובה וגם לא לצאת מרוששים, זה המקום לשפוך מעט אור על התחום הרווי אולי במזרנים, אך מאחוריו מתעוררות שאלות רבות.

מזרוני קפיצים 

מרבית המזרונים המשווקים כיום בישראל הם מזרוני קפיצים כשהם מתחלקים לשני סוגים. אלו הקפיציים המשולבים המחוברים כיחידה אחת, והסוג השני נקרא קפיצים מבודדים שכל אחד מהם ארוז במעין שרוול. מזרונים קשים או רכים? זו בדרך כלל השאלה העולה כשאנחנו נכנסים לחנות המזרונים, כשזה המקום להבהיר כי קושי המזרון תלוי ומושפע בראש וראשונה מצפיפות הקפיצים, מעובי חוט הברזל שממנו בנו הקפיץ ומהעיבוד שהוא עובר. כמו כן, מספר קפיצים רב יותר משפיע על קושי המזרון וכמובן להיפך.

מזרוני קפיצים 

את מזרוני הפולירון ניתן לפגוש בכל חנות המשווקת מזרונים כששמם הולך לפניהם, וכך גם ההיצע שיש להם בשוק המזרונים בישראל. בעת רכישת מזרון יש לשים לב למספר דגשים אשר ממחקרים שנעשו בתחום עולה כי מזרוני פולירון ניחנים בהם. כך למשל, קפיצים מבודדים (המותאמים למזרוני קפיצים) מתאימים לא רק לאלו שסובלים מכאבי גב והם מאפשרים נוחות ותמיכה לגב. יחד עם זאת חשוב לציין שיש להחליפם בכל פרק שנים קצר יחסית. לכן, אם יש לכם ילדים, תימנעו בשלב זה מסוג מזרונים שכזה ותמתינו כמה שנים לכשיתבגרו.

מזרוני לטקס 

קושי המזרון הוא מרכיב חשוב ביותר בכל סוג של מזרון. לכן, אם אתם חובבים דווקא רכות של מזרון מומלץ לכם לבחון את מזרוני הלטקס המופקים מעץ הגומי, ועל פי רוב הם משמשים כשכבת ריכוך. מזרוני הפולירון ידועים גם בסוג מזרנים אלו, ועל פי סוג והרכב המזרון דווקא הצעירים יאהבו מזרונים אלו וגם אלו הסובלים מפריצת דיסק ובעיות גב חמורות יעדיפו להימנע מלשכב עליהם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה