שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

להזמין מנעולן לפריצת הרכב והבית


שירה דניאל

שירה דניאל

 
 

להזמין מנעולן לפריצת הרכב והבית

אין ספק שאחד השירותים המרכזיים שהמנעולנים השונים מספקים לנו, הוא שירות הפריצה. מדובר כמובן על פריצה חוקית. בין אם לבית שלנו, ובין אם למכונית שלנו. הסיבות לפריצה הן מלכתחילה מגוונות מאד. יש מי שמזמינים מנעולן פשוט משום שהם לא מצליחים למצוא את המפתח שלהם. יש מי שמכניסים את המפתח, ומתפלאים לגלות שחצי ממנו נשאר בתוך המנעול התקוע. יש מקרים שבהם המפתח פשוט לא פותח את המנעול, ויש מקרים שבהם הוא לא נועל - ובכל המקרים הללו המנעולן הוא שיבוא לעזרתנו.

 

כמה מידע על תהליך הפריצה

●       למה להזמין מנעולן?- שימו לב שיש מי שטוען שבחלק מהמקרים, אדם עצמאי עם מעט ידע, יכול לפרוץ את הדלת של עצמו. אולם יש לכך שפע של סייגים. ראשית - יש צורך בציוד פריצה מורכבת למדי שלרוב האנשים אין. כמו כן, פריצה חובבנית עלולה להרוס לגמרי את דלת הדירה או דלת הרכב, והביטוח לא יסכים לפצות אותנו על כך. מעבר לכך, הפריצה וההתקנה החובבניות עלולות לגרום לכך שתוך זמן קצר המנעול שוב לא יעבוד - ויהיה צורך ממילא ליצור קשר עם המנעולן, כך שעדיף לקרוא לו מלכתחילה.

●       פריצה לכל הדירות -שימו לב שכאשר אתם יוצרים קשר עם מנעולן, הוא צריך להיות בעל ידע בפריצה של כל סוגי הדלתות לדירות. בין אם מדובר על דלתות עץ פשוטות יחסית, דלתות פלדלת עם מנגנון רב בריח, ואפילו דלתות עם מנגנון נעילה אלקטרוני שהפסיק לפעול - בכל אלו המנעולן אמור לדעת לטפל.

●       טיפולי פריצה ברכב– הצד השני של המטבע הוא עבודת הפריצה רכב שהמנעולן מספק. פריצה לרכב היא עניין מורכב יותר מפריצה לדירה, וחובה לבחור מנעולן שיהיה באמת מנוסה בכך באופן ספציפי. כמו כן הפערים בין המנעולים בין דגמי הרכב הם ענקיים, וחשוב שהמנעולן יהיה מעודכן בכך.

 

להיכנס תמיד לאן שצריך

בסופו של יום, בערת שירותי המנעולן, אתם תוכלו להיכנס בחזרה לדירה שלכם, לבית שלכם, או לרכב שלכם. המנעולן תמיד מגיע במהירות יחסית, כך שאתם תוכלו לשמור על שגרת חייכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה