שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

להתנהל בראש שקט שירותי אחזקת מבנים


goren assa
 
 

איך נראית הכניסה אליכם הביתה? איך נראה הכניסה למשרד? האם הכניסה נקייה ומטופחת? האם כאשר יש בעיות או תקלות במערכות השונות של הבניין יש מי שדואג לטפל בתקלה ומסדר אותה במהירות? בהרבה מקרים, כאשר מדובר בבניין פרטי, יש דייר המשמש כוועד בית והוא זה שמסדר את כל הסידורים ואת כל החשבונות של הדיירים. אולם לא מדובר בפעולה פשוטה, שכן יש צורך לבצע טלפונים רבים, לבדוק עם אנשי מקצוע ולהתנהל תוך כאב ראש לא קטן. אחד הפתרונות הטובים ביותר לכך הוא פשוט לשכור את שירותיה של חברה שמספקת שירותי אחזקת מבנים.

אחזקת מבנים

אחזקת מבנים כוללת בתוכה את כל שירותי התחזוקה שמבנה צריך. הם כוללים ניקיון מאסיבי לכל מה שדורש ניקיון, בין אם מדובר בלובי של הכניסה לבניין, חדרי המדרגות, המחסנים, ניקיון וטיפוח הגינה ועוד. עוד הם כוללים ביצוע של תיקונים של כל המערכות שפועלות בבניין, על מנת להבטיח את תקינותם ואת בטיחותם של כל השוהים במבנה בכל פרק זמן נתון. תיקונים אלה יכולים להתבצע במערכות החשמל, הביוב, המים, הגז והאינסטלציה. כמו כן בדיקות של מהנדס באשר לתפעולן של מעליות, ותחזוקה שוטפת של חלפים, טיפוח של הגג ועוד.

כיצד מבצעים אחזקת מבנים באופן מיטבי?

על מנת לבצע אחזקת מבנים באופן מיטבי, חשוב להקפיד על מספר פעולות חשובות. ראשית, בעלי החברה יושבים עם ועד הבית ועם דיירי הבניין, ומנסים להבין מהם הצרכים הייחודים שלהם. באופן טבעי, לכל בניין יש צרכים שונים, וייחודים הקשורים לסוג הפעילות שהוא מקיים במקום. יש הבדל בין לבצע אחזקה למגדל מגורים או אחזקה למבנה משרדים. לכן, את כל פעילויות הניקיון והאחזקה יש להתאים לצרכים.

שנית, מומלץ להכין עם חברת האחזקה רשימה מסודרת של כל השירותים אותם תצטרכו לבצע באופן קבוע. ניקוי מדרגות, חדרים, ארונות, מדפים, שולחנות, שאיבה של שטיחים, ניקוי מטבח, שירותים, ריקון אשפה, ניקוי חלונות ועוד. וכמו כן, חשוב לקבוע מראש אילו פעילויות רוצים לבצע באיזו תדירות. אם למשל מדובר במשרד עם אנשים שפועל חמישה ימים בשבוע, יש צורך לנקות בכל יום את חדרי המטבח והשירותים. גם ריקון הפח יהיה הכרחי. אם לעומת זאת מדובר במגדל מגורים, יכול להיות שלנקות את הלובי פעם בשבוע מספיק.

לבסוף, יש לבדוק את כל נושא כוח האדם והזמינות. היתרון הגדול בבחירת חברה מקצועית שתספק עבורכם שירותי אחזקת מבנים, הוא בכך שיש לכם כתובת. במידה ויש עובד חולה, או עובד שאינו יכול להגיע ולעבוד מכל סיבה שהיא, ישר יש לכם מחליף במקומו. ברוב המקרים, אם החברה אכן מקצועית, מדובר על אנשים מקצועיים אשר עוברים הכשרות בתחום, ורק לאחר מכן מועסקים בחברה. עובדה זו יכולה להבטיח, כי העבודה אכן תתבצע כראוי, לשביעות רצונכם.

מדאגות רבות – לראש שקט.

הרבה אנשים היום מבינים שלשכור את שירותיה של חברת ניקיון ואחזקת מבנים, זה כבר מזמן לא לוקסוס. אם בעבר היה וועד בית, עליו, ברוב המקרים נפל כל הנטל על הניקיון ועל אחזקת הבניין, היום יש חברה שדואגת לזה, ומאפשרת לכם, בין אם אתם כלוקחות פרטיים ובין אם אתם לקוחות עסקיים, לעשות את העבודה שלכם בראש שקט.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה