שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

לוגיסטיקה של הובלת דירה בירושלים


מאסטרשופ

מאסטרשופ - קידום מכירות ועסקים באינטרנט

 
 

כאשר אנו מדברים על הובלות דירה בירושלים, הכוונה היא למהלך לוגיסטי לא פשוט יש להתכונן אליו כראוי. הובלות בירושלים ובכל עיר ויישוב אחרים בארץ מחייבים אותנו לדעת בדיוק כיצד לעבור דירה. מי שכבר עשו זאת מספר פעמים יכולים כבר להתמודד מתוך הרגל, אולם למי שעושים זאת בפעם הראשונה בחייהם ולמי שכבר מנוסים אולם זו הפעם הראשונה עם דירה גדולה יותר, כדאי לקרוא מספר כללים וטיפים שיכולים לעזור לעבור דירה באופן נוח יותר וללא בעיות מיותרות.

הטיפ הראשון כולל את האריזה של כל החדרים. ההנחה הבסיסית היא שמדובר בדירה עם חדרים סטנדרטיים, כאשר לרוב מדובר על חדר רגיל. אם רוצים לארוז את הבית, חשוב לעבור מחדר אחד לאחר ולארוז את כל התכולה. אנשי מקצוע מתזמנים אריזה של כל חדר באופן שוטף כשעה וחצי בממוצע ולכן ניתן לארוז את כל הבית ביום אחד ואפילו יומיים. מכיוון שלמרבית האנשים אין באמת את כל הזמן להקדיש אך ורק לאריזות, ההמלצה היא להתחיל לארוז מספיק זמן לפני שמגיעה חברת ההובלות בירושלים. אפשר להקדיש לכל חדר גם שעתיים וכך בכל יום לארוז חדר אחר, אולם מי שצריך עדיין להשתמש בחלק מתכולת החדרים הפונקציונאליים, כמו המטבח או חדר האמבטיה, הכי טוב יהיה להשאיר את האריזה שלהם לסוף התהליך.

לגבי כמות התכולה שיש לארוז. מרבית האנשים לא יודעים אבל יש להם בבית יותר תכולה וציוד ממה שהן חושבים. מי שעובר דירה לאחר מספר שנות מגורים באותו הבית פתאום יכול לגלות שמדובר בציוד רב שנמצא במקומות אחסון וצריך גם להחליט האם משאירים את הציוד לדירה הבאה או שנפטרים ממנו, לפח או מסירה לאחרים. בכל אופן, חשוב לקחת באריזה את מקדם הציוד הבלתי ידוע ולהאריך את הזמן שיוקדש לכל חדר.

לבסוף, צריך לדעת כיצד לארוז, מה להכניס לכל ארגז. הדבר הטוב ביורת הוא לארוז כל חדר בצורה מסודרת ולכתוב על כל ארגז בדיוק מה יש שם. גם חשוב לדעת אלו כמויות ציוד יש להכניס לכל ארגז.

הובלות דירה בירושלים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה