שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

לכידת נחשים על ידי מדביר מקצועי


לולה
 
 

 

 יש תיקנים בגינה?

כל אחד מאיתנו חווה את החוויה המפחידה הבאה, באים לראשונה לדירתכם ורואים שם עכברים. המקקים הם מפגע לא קטן, ומעבר לפחדים שלנו, לעיתים הם יכולים לסכן אותנו. אז כיצד לפעול בסיטואציה של נחשים בבית?

לכידת בעלי חיים

יש הצדקה לסבול אם אפשר להיפטר מהבעיה? מדבירים מקצועיים יכולים לפתור בקלות את הבעיה, לטהר את הבית וכמובן לשים קץ לפולשים. לעיתים קרובות לא תצטרכו לבצע שירות הדברה יותר מפעם אחת. באילו מקרים מזמינים מדבירים מקצועיים?

סילוק יונים

היונים לא נותנות לישון? במקרה של עטלפים או יונים, לא יהיה צורך לשים חומרי הדברה מסוכנים. יש לא מעט שיטות שמסלקות את היונים ולא גורמות להן לנזק. מה למשל? רשתות מיוחדות ומראות.

הרחקת מכרסמים

יש חולדות במרתף? קיימות דרכים שונות לטיפול בבעיית מכרסמים; אתם יכולים להציב כמה מלכודות, לפזר לאורך הבית חומרים מדבירים או לנסות משהו אחר, להיות חכמים ולפזר חומר מיוחד בעל ריח מיוחד שמסלק את המכרסם ללא פגיעה ממשית.

הדברת תיקנים

אנשים מפחדים מחרקים - הם מלכלכים את המטבח, מסכנים את הבריאות ובאופן כללי מגעילים. מדביר מוצלח מסוגל לשים סוף למזיקים בלי בעיה באמצעות כל מיני שיטות הדברה וטיפול כללי בבית.

קיני צרעות

דבורים וצרעות בתוך הבית שלנו זו בעיה שמסכנת אותנו. עקיצת דבורה או צרעה אינה סיפור נחמד, ומאוד מומלץ להימנע מהסיפור. מדבירים מקצועיים יודעים באיזו שיטה רצוי לטפל בצרעות במהירות.

מה חשוב לדעת טרם פעולת ההדברה?

אז אם יש ג'וק בסביבת ביתכם, אין שום ברירה אלא לפנות למדביר מוצלח. צריך לבדוק שבחרתם מדביר מנוסה עם אישורים מתאימים לשם עבודת ההדברה, ושלא מדובר בחומרים מדבירים רעילים הפוגעים בצמחייה ובחיות.

בשביל למצוא עוד מידע לגבי שירותי הדברה - גלשו לאתר ותקבלו טיפים, הצעות מחיר ומאמרים ממיטב נותני השירות בכל חלקי הארץ. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה