שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

לכידת עכברים וחולדות


מיכל ז

מיכל ז

 
 

קשה למצוא בעלי חיים שזוכים לסלידה רבה יותר מצד בני האדם מאשר חולדות (אולי גם ג'וקים, אבל אין מה להשוות, גם מבחינת גודל, וגם מבחינת הדציבלים שאליהן עולות הנשים הנתקלות באחד מה"אורחים" האלה במסגרת ביתה הקט). חולדות לא נראות נעים, והרשרוש של הזנב הארוך ברחבי הבית יכול להפחיד גם את האנשים האמיצים ביותר.

בנוסף, מדובר בלא רק מפגע בריאותי ולא נעים, אלא סכנה של ממש, הרי היו כבר מקרים בהם חולדות התנפלו ונשכו תינוקות בני יומם. לכן מדובר בסכנה אמיתית, וחשוב מאוד לדאוג לנטרל אותה כמה שיותר מוקדם.

מה המקורות של חולדות?

חולדות הן בסך הכול יצורים המתוכנתים לשרוד. גם לבתים שלנו הן חודרות למטרה זה, על מנת למצוא אוכל ואולי להתמקם איפשהו לפרק זמן קצר. במידה ומופיעה חולדה בבית שלכם, אין זה אומר שהוא מזוהם או משהו כזה, האמת הינה שבכל מקום יכולות להופיע חולדות, לכן יש צורך בשירותי לכידת חולדות בעפולה, בדיוק כמו בכל מקום אחר. עם זאת, אזורים בעלי אקלים נעים יכולים להיות יותר נעימים עבורן, ולכן יש סיכוי שדווקא בערים כאלה הן יופיעו לעיתים קרובות יותר.

חולדות מתבצרות בדרך כלל במחילות שהן יכולות לחפור מכל נקודה ולכל נקודה (אחת הסיבות לפחד הראשוני שלנו מהן), והאיום הכי גדול שלהן הינו שהן גם מעבירות מחלות.

כיצד מתבצעת לכידת חולדות
בין אם אתם זקוקים לביצוע לכידת חולדות בעפולה או לכידת עכברים בעפולה, חשוב מאוד לפנות למדבירים מקצועיים, בעיקר כאשר נופלת ההחלטה להיעזר בחומרי הדברה, היות ומדובר בשימוש מסוכן לכשעצמו, ויש לנקוט בכל אמצע הזהירות, כאשר האדם האחראי על כך באופן ישיר, הוא כמובן המדביר עצמו.

למדביר ישנן דרכים שונות לאתר את המכרסם, ובדרך כלל הוא דן אתכם באפשרויות האלה באריכות לפני תחילת התהליך עצמו. ניתן להשיג את המטרה הזאת באמצעות הדברה, מלכודות, מציאת מקור הכניסה שלהן וחסימתו בצורה תקיפה, או שילוב של הדברים האלה, יחד עם עבודה מניעתית לעתיד, במידה והמיקום של המבנה (בקרבת ביוב למשל) מהווה סכנה למתקפה חדשה של המכרסמים הלא סימפטיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה