שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

למה בר המים המוגזים באבל בר עומד לשנות את כל ענף הסודה הביתית?


אמנון
 
 

החשיבה לפיה מה שאפשר לעשות בבית בקלות ובמהירות, עדיף שיעשה בבית מאשר במפעל כלשהו, היא חשיבה נכונה בהחלט, אך כדי לתרגם את החשיבה הזאת אל הפועל, צריך להפוך את הפעולה הנדרשת לצורך ההכנה, לפעולה קלה ומהירה באמת. כשבוחנים את ענף הסודה הביתית, לא ניתן להבחין במגמה כלשהי של מעבר של אנשים מרכישת סודה מוכנה או משקאות מוגזים מוכנים, אל עולם הסודה הביתית, ולא לחינם. מכשירי הסודה הביתיים הקיימים הם מכשירים שזוכים אמנם לעיצוב אטרקטיבי, אך ברמה הפונקציונלית הם סובלים מבעיה אחת גדולה, והיא חוסר היכולת להכין מים מוגזים במידה ובכמות הרצויה לנו בכל עת.

הכנה מהירה יותר ופשוטה יותר של מים מוגזים

לעומת מכשירים אלה, מכשיר באבל בר מאפשר למעשה ייצור של מים מוגזים בזמן אמת ובדיוק על פי הכמות ומידת ההגזה הרצויה לנו. זאת ועוד, אין כל צורך בביצוע הכנות כלשהן מראש. אין צורך למלא בקבוקים במים, ואין צורך לקרר אותם במקרר למשך מספר שעות עד שיגיעו לטמפרטורה המתאימה להגזה. כל תהליך ייצור המים המוגזים מתבצע בתוך המכונה בצורה אוטומטית, כשהמים עוברים קירור מתמיד, ומוכנים עבורנו בכל רגע נתון. בלחיצת כפתור, מוזרק הגז אל המים הקרירים, והמים המוגזים זורמים החוצה דרך ברז המזיגה. רוצים לגימה אחת של מים מוגזים? תוכלו להכין לגימה אחת, רוצים כוס שלמה? אפשר להכין כוס, ואפשר להכין גם בקבוק גדול לכל המשפחה.

אפשרויות חדשות של טעמים ותרבות שתיה

כשתהליך הכנת המים המוגזים הופך להיות לכל כך פשוט וקל, אין שום סיבה להמשיך ולקנות משקאות מוגזים בסופר מרקט. אפשר לקנות תרכיזי מיץ במגוון רחב של טעמים, ולהכין לעצמנו את המשקה המועדף עלינו. באמצעות מכשיר באבל בר, המשקה יגיע אל פינו בצורה הרבה יותר טריה, הרבה יותר מהירה ולבטח גם הרבה יותר זולה. היכולת לקבוע את מידת ההגזה, יכולה לפתוח בפנינו גם אפשרויות חדשות של טעמים. כך למשל, ייתכן שנאהב מאוד להכין לעצמנו משקה קולה מתרכיז ברמת הגזה נמוכה יותר מן המקובל במשקאות הקולה המסחריים. במידה ואיננו אוהבים כלל לשתות מים, ייתכן ונמצא במים המוגזים את הדרך הנוחה ביותר עבורנו להתחיל להתרגל למים, ולזנוח את המשקאות הממותקים, שתרומתם השלילית לבריאותנו ידועה לכל.

במידה ותרצו לקבל מידע נוסף אודות השוואת סודה מול מים מוגזים, ומידע אודות מכשיר באבל בר החדש, תוכלו לערוך חיפוש פשוט באינטרנט, להתרשם מהפיצ'רים הייחודיים למכשיר עצמו, ומהיתרונות המשמעותיים שמספק לנו המכשיר לעומת מכשירי הסודה הביתית הקיימים. כמו כן, תוכלו להכיר תרכיזי מיץ המיועדים בדיוק להכנה ביתית באמצעות מכשיר באבל בר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה