שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

למה דווקא חלונות מבודדים


רותם וובז

רותם וובז

 
 

לאחרונה אנו רואים ושומעים יותר פרסומות על חלונות מבודדים, למה דווקא עכשיו? האם זה משהו חדש? מה היתרונות של חלונות אלו כל פני חלונות אחרים? במאמר הזה ננסה לענות לכם על כל השאלות האלה.

למה דווקא עכשיו משקעים בפרסומות של חלונות מבודדים? התשובה היא חד משמעית בגלל הקיץ, בקיץ אנשים מתחילים לחפש פתרונות לחיסכון בחשמל, כפי שכולנו יודעים בחודשי הקיץ הלחות וחום גורמים לנו לפעיל את המזגן בבית בלי הפסקה, מה שגרום באופן ישיר לחשבון חשמל מנופח, תוסיפו לזה עליית תעריפים בחברת החשמל שתמיד מגיע רגע לפני החמסין הגדול, או בחורף לפני הסופה הגדולה.

אז מה הקשר בין חלונות מבודדים לקיץ?

חלונות מבודדים כשמם כן הם, הם מבודדים הן בפן התרמי והן בפן האקוסטי, מה שגורם לאנשים להשתמש בהם כפתרון לחום הנורא בקיץ, הבידוד התרמי גורם לכך שהמזגן שמופעל בבית אינו בורח, ולכן ניתן לקרר את הבית למשך שעה או שעתיים, לכבות את המזגן והקור נישאר בבית גם לאחר כיבוי המזגן (בתנאי שלא פתחנו חלונות).

עוד יתרון מעולה לחודשי הקיץ אבל לא רק זה הבידוד האקוסטי, בקיץ שכל הילדים ובני הנוער יוצרים לחופש הגדול הם מסתובבים ברחובות עד שעות מאוחרות ואיתם גם רעש של דיבורים וצעקות, זה יכול להיות מתחת לבית, מעבר לכביש או בגן ציבורי שחלוננו משקיף לעברו, כשאר ההתאגדות הזו של בני נוער בשעות הלילה הופכת להיות עניין של שיגרה יומיומית זה מתחיל להיות מטרד ומדיר שינה מעיינינו, זו כבר בעיה. לכן חלונות הבודדים מעניקים את הפיתרון המושלם. ותזכרו לא מדובר רק בחופש הגדול אלא גם בעבודות בכביש או בבניין ממול, הכלב של השכן ליד, משאית זבל וכל דבר אחר שגורם לרעש בשעות הלילה באופן לא צפוי.

אז מה היתרונות של חלונות מבודדים על פני חלונות אחרים?

מעבר לקריטריונים שמנינו כגון: הבידוד התרמי והאקוסטי, שתורמים לנו לחיסכון בחשמל ושקט מרעשים חיצוניים בחלונות מבודדים יש גם מסנני קרינה, שזהו אלמנט מאוד חשוב בכל בית ובמיוחד בבתים עם ילדים קטנים. המודעות לסכנות קרינת שמש עולה עם השנים ולכן אנו רוצים להגן על ילדנו מפני קרינה במיוחד בבית, חלונות רגילים אינם חוסמים את הקרינה של קרני השמש, ולכן ילדים ותינוקות שמשחקים בקרב החלון מול השמש מקבלים קרינה מסוכנת.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה