שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

למה מים מוגזים במכשיר ביתי?


אמנון
 
 

אנשים רבים שואלים את עצמם למה בכלל צריך מכשיר ביתי שיודע לייצר מים מוגזים. מדוע אי אפשר פשוט לקנות סודה בחנות, או לקנות משקה תוסס ממותק, והאם בכלל צריך את כל התסיסה הזאת במשקה. ובכן, השוואת סודה מול מים מוגזים היא כמובן עניין של השוואת טעמים והעדפות, והיא אכן מתחילה במכשיר המייצר אותה.

בקבוק סודה שהופך בסופו של דבר לבקבוק מים

כאשר אנחנו קונים בקבוק סודה משפחתי בחנות, אנחנו קונים מים שיש בהם כמות גדולה מאוד של גז פחמן דו חמצני, ובדרך כלל תוספת מסויימת של חומצת לימון למשל, או אולי חומר טעם כלשהו. את צליל בריחת הגזים בפתיחה הראשונה של הבקבוק, כולנו מכירים. החל מאותה פתיחה ראשונית, בכל פעם שנפתח את הבקבוק נאלץ להיפרד מכמות גדולה של גז מתוך הבקבוק, ולבסוף אם נשאיר את הבקבוק לשימוש במשך יותר ממספר ימים, כנראה שמתישהו באמצע הבקבוק, כבר לא יישאר בו מספיק גז שאפשר להרגיש. התחלנו בסודה עתירת גז שיכולה לצרוב אפילו בגרון, וסיימנו עם מים ללא גז, והכל בתוך אותו בקבוק.

כאשר אנחנו מכינים סודה ביתית בבקבוק משפחתי, אנחנו אכן עושים את העבודה בעצמנו, ובדרך כלל אכן מדובר בעבודה, של מילוי מים בבקבוק, קירור המים למשך מספר שעות במקרר, והכנת הסודה בפועל, ובסופו של דבר, החוויה של בריחת הגזים דומה מאוד לחוויה עם בקבוק סודה קנוי.

מים מוגזים מוכנים במקום, טריים ורעננים, לפי מידה

מכשיר באבל בר הוא למעשה האמצעי הטכנולוגי הראשון בעולם, המאפשר לנו להכין מים מוגזים בדיוק בכמות הרצויה לנו, מרמה של לגימה, דרך רמה של כוס אחת, שתי כוסות או שלוש כוסות, ועד כמות של בקבוק משפחתי אחד שלם.תמי 4 באבל בר יודע לייצר מים מוגזים ולא סודה, במובן שהמכשיר שם את הדגש על המים ולא על הגז. המים עוברים סינון וטיהור, והגז מוזרק אליהם רגע אחד לפני ששותים, מה שמותיר את המרקם העדין של הגז, לפני שהוא מתמוסס לכדי חומצה, מה שקורה בבקבוקים הנשמרים לאורך זמן על מדף הסופר מרקט.

אם כך השוואת סודה מול מים מוגזים היא למעשה השוואה בין שני משקאות דומים מאוד, כשבכל אחד מהם הדגש מושם על רכיב אחר. באחד הדגש מושם על המים, ובשני הדגש מושם על ההגזה עצמה. מכשיר באבל בר, יודע להעניק לכם מים מוגזים טריים ורעננים, והוא יודע לעשות את זה בשלוש רמות הגזה שונות בהתאם להעדפותיכם האישיות. מעבר לכך, מכשיר באבל בר יודע לעשות את כל העבודה באופן אוטומטי ומאחורי הקלעים, כשכל שנותר לנו המשתמשים, הוא ללחוץ על כפתור ולצפות במים המוגזים נמזגים היישר אל כוס השתייה שלנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה