שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מבחר מוצרים לתינוקות


mata rotze
 
 
הגיע הזמן למוצרי תינוקות

צל על כתפיי שליווה אותי כשבטני תפחה נבע מן הצורך להגן על העובר שיוולד בקרוב, האם אצליח למשל להוציא אותו לעולם ולהכניסו למכונית בלי להיות היסטרית?

לאחר הרהורים עמוקים ועיון רב בפורומים שונים גיליתי פתאום מה כדאי לעשות - אני צריכה לרכוש אביזרים של תינוקות באופן נכון, שקול ומלומד. ככה אצליח להכין את עצמי להפיכתי לאם כפי שקיוויתי להיות.

מוצי

בימינו, שוק אביזרי התינוקות עמוס באינספור מותגים של מוצרים שונים, שללא ספק מתיימרים להתמקם כמובילים בתחומם. גם אם מרביתם הבולט מציגים תו מיוחד המעיד על איכות, אנו כהורים צריכים לזכור להתוודע אל הנהלים מעבר למידע בעלון ההוראות.

דוגמה טובה הינה העת בה אנו צוהלים לנסות מוצר עליו שמענו המלצות רבות מפיהם של מנוסים מרוצים. ולדאבוננו, אנו מגלים שכשם שלא כולם חולקים באותו טעם מוזיקלי, כך לא כל פעוט מפיק את אותה ההנאה מהמוצר אותו כה האדירו באוזנינו. ולכן אני מספרת לכם, הורים טריים וסקרנים, לחשוב טוב עוד לפני הקנייה בה אתם מעוניינים.

אז כיצד קונים אביזרי תינוקות כראוי?

הכלל הראשי שעליכם לזכור הוא הכלל שאומר שיש לעשות הפרדה ברורה בין אביזרים שאפשר לרכוש תוך כדי ההריון, לבין המוצרים אותם כדאי להתאים במדויק לנתונים של הפעוט ולכן עדיף להמתין מעט עם ההחלטה לקנות אותם.

בין האביזרים השונים שאותם אפשר לרכוש כהכנה ראשונה אפשר לציין: מתנות לפעוט, נדנדות חשמליות לפעוטות, כיסא פעוטות ועוד. אך בין האביזרים עמם כדאי לחכות ניתן להזכיר: מיטת מעבר וגם כיסאות לרכב.

מדוע עדיף לחכות עם ההוצאה הכספית על האביזרים האלה?

סיבה ראשית שבגללה אני ממליצה לכם להמתין הינה סוגיית ההתאמה האישית לכל תינוק. פעמים לא מעטות, אנו נגלה כי למרות שמופיע על מוצר מסוים שהוא נועד לגילאי עד שנה, במציאות הוא לא באמת מתאים. כך לדוג' - לפעמים נקנה חולצה יפה לפי גודל ידוע מראש, אך אז נגלה שהיא למעשה לא מתאימה.

רוצים לקרוא בהרחבה? הכנסו לכאן ודעו כי נמצא ידע לא מבוטל שללא ספק יעזור לכם, אמא ואבא יקרים, להרגיש יותר בטוחים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה