שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מבנים מקונטיינרים - מגמת בנייה מודרנית


אבי דור

כחלון אס.אי.אי אחסנה בע"מ הינה חברה המתמחה בשירותי אחסנה, אחסון ציוד, מבנים ניידים למכירה, השכרת מכולות וכדומה. בחברה מכולות בכל גודל ונפח להשכרה או מכירה. המכולות מאוחסנות במתחם ענק, שמור ומוגן מתאים לתכולת דירה או תכולת משרד, ציוד לפרקי זמן קצרים וארוכים.  

 
 

עם שינויים בחשיבה ובתפיסה מקומם של הקונטיינרים כחומר גלם זמין לבנייה קיבל משמעות חדשה ותמיכה נרחבת ברחבי העולם. המגמה תפסה תאוצה לנוכח יוקר מחירי הנדל"ן והבנייה אשר גרמו לאנשים רבים להבין כי לא יוכלו להגשים את חלומם מבלי לקחת משכנתא או לעבור לחו"ל. בעיני הקהל הישראלי קונטיינרים עדיין ניתפסים כמשהו באיכות ירודה יותר אשר אינה מתאימה לבנייה רצינית. עם זאת, בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בתפיסה זו ומבנים העשויים ממכולות הופיעו בכל קצוות הארץ. 

שימוש בקונטיינרים ברחבי העולם לצורך בנייה

בעולם מגמה זו נפוצה ומוכרת יותר מאשר בישראל. ניתן למצוא שכונות מגורים ומעונות סטודנטים נחשבים במקומים המרכזיים ביותר של הערים. המגורים במבנה נייד אינה נחשבת לחסרת יוקרה וזוכה לעידוד רב בקרב גורמים ממשלטיים. באמסטרדם למשל הוקמו מעונות סטודנטים בשם קיטוונן אשר עשויים מקונטיינרים ממוחזרים. ניתן למצוא יוזמות דומות גם בחלקים אחרים בהולנד ואירופה. גם במישור העסקי לא חסרים בניינים ומשרדים ניידים בבעלות יזמים צעירים וותיקים, ואף בקרב חברות גדולות ונחשבות. 

השפעה חיובית על איכות הסביבה

קונטיינר למכירה יד שניה לצורך בנייה מאפשר לא רק לחסוך בעלויות הקמת המבנה אלא גם בהפחתת הזיהום הסביבתי. בנייה סטנדרטית יוצרת הפרעה סביבתית ופגיעה בתשתיות, שלא לדבר על שימוש בחומרים שהשפעתם על הבריאות מוטלת בספק. לאומת זאת, מבנים העשויים מקונטיינר נוטים להיות ירוקים הרבה יותר ולשלב אלמנטים ממוחזרים נוספים.

מה ניתן לבנות מקונטיינרים?

ניתן להשתמש בקונטיינרים לבניית משרדים, בתי מגורים, מעונות סטודנטים, ביתנים בירידים, עמדות שמירה, עמדות מכירה, מחסנים ועוד. למעשה טווח השימושים הוא אינסופי ומאפשר הקמה של מגוון גדול של מבנים. אנשי עסקים רבים מביאים קונטיינרים לשטח או לחצר הפרטית שלהם כדי לעבוד קרוב לבית. זוגות צעירים אשר אינם יכולים או שאינם רוצים להוציא סכומי עתק על משכנתא, יכולים לבנות חלל מגורים יפה, מעוצב ונוח אשר יענה על כל צרכיהם בשבריר עלות מבניית בית רגיל. מבחינת החוויה הרבה פעמים לא ניתן להבדיל בין השהות בבית או משרד רגילים לבין שהות בקונטיינר.

עיצוב בהתאמה אישית לצרכי הלקוח

אחד החסרונות בקניית בית מוכן הוא הקושי להתאים אותו למה שדרוש לנו. במיוחד כשמדובר בקבלן אשר לוקח סכומי עתק על כל שינוי בתוך המבנה. גם בנייה מאפס לא תמיד מאפשרת להגשים את כל החלומות בגלל העלויות הגבוהות יותר. בנייה של מבנים ניידים להשכרה או מכירה מאפשר התאמה מירבית לצרכינו בתקציב קטן באופן משמעותי. בכל הקונטיינרים ניתן ליצור חלוקה פנימית, להניח ריצוף או חיפוי, להוסיף עיצובים בגבס ובעץ, מרפסת חיצונית, חדר רחצה ושירותים מפוארים ועוד. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה