שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מבנים ניידים לעסק


אבי דור

כחלון אס.אי.אי אחסנה בע"מ הינה חברה המתמחה בשירותי אחסנה, אחסון ציוד, מבנים ניידים למכירה, השכרת מכולות וכדומה. בחברה מכולות בכל גודל ונפח להשכרה או מכירה. המכולות מאוחסנות במתחם ענק, שמור ומוגן מתאים לתכולת דירה או תכולת משרד, ציוד לפרקי זמן קצרים וארוכים.  

 
 

פתיחת ותחזוקת עסק מצריכים בנייה, קנייה או השכרה של משרד. הקמת מבנה מאפס או קניה של מבנה חדש, פעמים רבות מצריכים אישורים ייעודיים והרבה ביורוקרטיה שעולה בזמן ובכסף. עסקים חדשים או חברות המתכננות פרוייקטים עונתיים זמניים מתקשים לא אחת לגייס את התקציב לצורך פתיחת משרד, במיוחד כשמדובר בפרוייקט קצר מועד. מסיבה זו חברות רבות פונות לחיפוש של פתרונות שיעזרו להם לחסוך בעלויות ובזמן. מבנים ניידים הינו פתרון שהגיע מחו"ל, שם הוא זוכה לאהדה עסקית וציבורית רחבה בשל הגמישות והרב שימושיות של המבנים. 

מהו מבנה נייד?

מדובר בקונספט חדש יחסית בארץ, אך ותיק למדי בעולם, במיוחד במערב - שם קיימת מודעות גבוהה יותר למיחזור ושימוש בחומרים גמישים וידידותיים לסביבה. לרוב מדובר במבני מכולה הניתנים להובלה, שינוע והקמה פשוטים ומהירים, ללא הצורך באישורי בנייה מיותרים. בשל היותם מכולות, המבנים מאפשרים להתאים את העיצוב של החלל הפנימי והחיצוני בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח. ניתן להזמין מבנה בסיסי ומוקפד או חלל יוקרתי המתאים לאירוח ולתצוגה. ניתן לצייד את המבנים בכל אמצעי הנוחות המודרניים הנדרשים לחוויית עבודה נעימה, כגון שירותים מודרניים עם אסלה מחרס, מקלחת המאובזרת בדוש וארונות אחסון, מטבחון עם ריהוט ומקרר, מזגן ועוד. תכנון המכולה נעשה מול העסק על מנת לקחת בחשבון את הדרישות הייחודיות שלו. 

מי צריך מבנים ניידים?

הרשימה ארוכה מאוד, מאחר והמבנים יכולים להתאים לכל סוג חברה ועסק. הגמישות הרבה של המבנים מאפשרת לכל חברה להתאים את המבנים למה שהיא צריכה, כולל הציוד הייחודי לתחום העיסוק. לרוב אנשים מתעניינים במבנים ניידים לנוכח פתיחה של משרד ביתי בשטח החצר, פתיחה של עסק חדש בתקציב מוגבל או עקב פרוייקטים זמניים המצריכים תוספת כוח אדם או שינוי מיקום גיאוגרפי. המבנים יכולים לשמש גם בתור משרדי מכירות, ביתני תצוגה, עמדות שמירה, מחסנים ועוד. 

מדוע לבחור במבנים ניידים?

קיימות שתי סיבות עיקריות: המנעות מתהליכים ביורוקרטיים ארוכים ומעייפים וחסכון משמעותי בעלויות. מפני שחא מדובר במבנה קבע, אין צורך בכל כך הרבה אישורים, היתרים ובדיקות. ההליך קצר ופשוט בהרבה. עובדה המסייעעת לחסוך בזמן ומאמץ. שימוש במכולות גם מאפשרת לצמצם באופן משמעותי בעלויות ההקמה והתחזוקה של המבנה. בסופו של דבר, מתקבל מבנה שחוויית העבודה בו דומה בכל אספקט למשרד רגיל, רק תוך זמן קצר יותר ועלויות משתלמות בהרבה. 

מה משתלם יותר - השכרה או מכירה?

הכל תלוי בצרכי העסק. חברה שזקוקה למשרד קבוע תבחר באפשרות של מבנים ניידים למכירה, בעוד עסק המפתח פרוייקט זמני יעדיף באפשרות של שכירות. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה