שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מברגה מקדחה מיני, הסיבות שאתה חייב את כלי העבודה הזה?


גבי לוי

המרכז הגדול לציוד טכני, אספקה טכנית וכלי עבודה. כלים מקצועיים וביתיים של חברות מובילות בשוק. ניתן להשיג כלים של בוש (Bosch) דיוואלט (Dewalt) מקיטה (Makita) בלק אנד דקר (Black and Decker) אסאקי (Asaki) היטאצ'י (Hitachi) שטל (Shatal) ריובי (Ryobi) ועוד.

 
 

 

יש את הרגעים הקטנים שאנו צריכים כלי עבודה כל שהוא בבית לצורך העבודה הקטנה ביותר ודווקא אז אנו מגלים שאין לנו אותם. זהו אחד הרגעים המעצבנים.
כמה שהכלי הזה היה עוזר באותו רגע. להבריג בורג בארון, לסדר איזה מדף במטבח ועוד עבודות מהסוג הזה. אין המדובר במסור שולחני או במשחזה מקצועית, אלא כמובן בכלי עבודה מהסוג הבסיסי ביותר כגון: מברגה, מיני מקדחה, מקדחה וכו'. בעזרת כלים אלו נוכל לבצע המון משימות ועבודות פשוטות בבית בקלות ובמהירות ללא ידע מקצועי כל שהוא.
 
אחד הכלים האלו זוהי המיני מקדחה, שזה בעצם מקדחה רגילה אבל יותר קטנה וקומפקטית, המיועדת לעבודות קלות ופשוטות. אם בדרך כלל כשבאים לקדוח משהו אנו נבהלים רק מגודל המקדחה המגושמת, הרי שבמקדחה זו הבעיה נפתרה לחלוטין. גודלה של מקדחה זו קטן בהרבה יחסית למקדחה רגילה וכן משקלה נמוך בהרבה משל שאר המקדחות. באם משקל של מקדחות מגיע לקילו וחצי עד שתי קילו ויותר, הרי שמקדחות אלו שוקלות עד קילו ופחות מכך. דבר שמאפשר עבודה נוחה ופשוטה לכל אחד ואחד מאיתנו, אף אם הוא לא מקצועי מספיק בתחום. כלי זה גם מתאים לנשים או נערים שקשה להם לעבוד עם מקדחה בגודל רגיל שכן היא כבדה להם.
 
אז אחרי שמחפשים בגוגל את המברגה, ניתן לגלות במהרה כי החברה המובילה בתחום היא מקיטה ובאנגלית Makita, והיא כמעט היחידה לייצור המיני מקדחה.
ביצועי המיני מקדחה אינם כמו של מקדחה רגילה בשל גודלה, אבל ביצועיה עדיין טובים מאוד. כמובן, שאם נצטרך לקדוח בחומרים קשים יותר כגון אלומיניום ובטון, נצטרך להשתמש במקדחה הרגילה, אבל כמו שכבר אמרנו קודם למיני מקדחה ישנם יתרונות שמתבטאים בגודלה ובנוחות הכללית שלה וליתרונות אלו כאמור, אין תחליף.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה