שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מדוע אנו צריכים שירות של פינוי דירות


שי טופיגן
 
 

 

בואו נחשוב לרגע על סדר יומנו בעולם התזזיתי והדינאמי של היום. כמה פעמים אמרנו לעצמנו שחבל מאוד שלא הספקנו לבצע פעולה מסוימת או שמרגיז מאוד שלא הצלחנו לפנות לעצמנו מעט זמן פנוי. עכשיו, אם נחשוב על מקרה שבו אנו צריכים לפנות פריטים רבים, האם באמת נוכל לפנות לכך זמן כלשהו?.

 

מעבר לעניין הזמן הרי שגם משאבים שונים ואנרגיה רבה צריכים להיות מופנים לטובת פעולות הפינוי. לכן במקרים של דירות, מבנים ואף גינות וגגות אפשר לראות כיצד כל אדם מן הישוב שמנסה להתפרנס תוך עבודה קשה חושב מיד על הזמנת שירות מקצועי של פינוי דירות על מנת להפיק את המיטב בכל צורך של פינוי.

 

המקרים המוכרים של אגרנות כפייתית

לכל אחד מאתנו יש את האופי שלו. לא אחת אנו שומעים על אדם מבוגר שנפטר בשיבה טובה וכשהגיעו לראות מה קורה בביתו גילו שם אין ספור פריטים שאף אחד לא מצליח לתהות על קנקנם או להבין את טיבם. אופיו של אדם כזה היה כנראה קשור לחשק או לאהבה לאיסוף של פריטים שונים ולהימנעות מוויתור על אף אחד מהם.

 

בין אם הדבר מובן לנו ובין אם לאו הרי שנכון לעכשיו צריך לפנות את ה"שלל" הרב בצורה מסודרת. הפתרון לתכולה העצומה והמאוד לא מוגדרת של אספנים ואגרנים כפייתיים הוא שירות מקצועי של פינוי דירות שבו מתבצע מיון יסודי, איסוף מדויק, בירור לגבי כל פריט ולבסוף פינוי לנקודות איסוף שנקבעות בצורה מסודרת.

 

שירות חשוב לאחר נזק משמעותי למבנה

גם במקרים שבהם פרצה חלילה שריפה במבנה מסוים או שקרה אסון כלשהו שגרם נזק רב, הרי שאפשר לראות כיצד התכולה שהייתה בתוך המבנה נפגעה קשות. אם המצב הוא כזה שבו אי אפשר יותר לעשות שימוש בפריטים שהיו בתוך המבנה אזי שגם כאן צריך לפנות אותם בצורה מסודרת ומהירה.

 

שירות מקצועי של פינוי דירות יציג תכנית מסודרת לגבי מבנה שניזוק. כך יוכל ליהנות כל מי שמזמין שירות מעין זה מפינוי מהיר ויסודי ומאפשרות להחזיר את המבנה למצב שהיה בטרם הנזק או אף למצב שבו הוא נקי יותר, מודבר, מחוטא, צבוע ומשופץ למשעי.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה