שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מה בין החורף למיזוג אויר?


מימונה

מימונה

 
 

 

 

 

החורף פה, ואתו כל התסמינים של הקור והווירוסים, הצטננויות ושלל מחלות העונה. אתם לא חולים ממש, אבל הקור מטריד אתכם, אולי אתם עייפים? ייתכן שאתם כל הזמן רעבים ולכן גם משמינים, העור יבש וקר לכם כל הזמן. יש אנשים שתופעות שונות בחורף מטרידות אותם, הם מחכים לקיץ אבל גם אז נזכרים בחום הלוהט ובצורך תמידי למיזוג אוויר נאות.

לצפיה בגלריית מיזוג אוויר חדשנית, היכנסו >>

השאלה העיקרית היא מדוע נדבקים יותר בחורף במחלות ובחיידקים מזיקים?
בחורף השהות של בני האדם הינה מוגבלת ובדרך כלל תהייה במקומות סגורים הומי אדם, הטמפרטורה נמוכה לעיתים רבות למרות חימום במיזוג אויר אי לכך החיידקים עמידים יותר ומערכת החיסון יורדת.

כיום החימום המרכזי בבתים ובחברות רבות הוא המזגן. אנשים כמעט שכחו כיצד נראים בתים שלקירותיהם מוצמדות הסקות חימום. מיזוג אויר הוא מעולה אך גם לו יש את המינוסים שלו, לעיתים רבות בני אדם לא מודעים לאיזה רמת חום ניתן לחמם את החדר מבלי להינזק מכך. הם מפעילים את מעלות המיזוג בין 24 ל- 26. כך שהחדר מתחמם במהירות רבה עד לקבלת אובך וכאבי ראש. כמובן שאף אחד לא מעוניין להוסיף לרשימת צרותיו גם את נושא כאבי ראש עקב אי שימוש נכון והדלקה על טמפרטורה גבוהה מהרגיל לעונה. המעלה הכי טובה ליושבי החדר על מנת שלא ינזקו בשום נזק אמתי היא: 24 מעלות צלסיוס.

כיצד מתגברים על תחלואי החורף למרות ההימצאות בחברת אדם במקום סגור?

1.      אתם שוהים בחדר ממוזג? יפה, זה לא אומר שאין צורך לפתוח חלון כדי חריץ ולהשאירו כך כל הזמן על מנת שתוכלו לקבל לראותכם אויר נקי וחם. אויר שאינו מוחלף בחדר עלול לגרום להידבקות מהירה מהיושבים לצדכם.

2.      שהו במקום חם ואל תצאו ממנו טרם עברתם למזג אויר בינוני ואחר כך אל הקור בחוץ, המעברים הללו בין מקומות המיזוג לבין האוויר הקר ששורר בחוץ מביא פעמים רבות למחלות עקב היציאה והכניסה אל הקור והחום חליפות.

עשו כל השתדלות להימנע מהידבקות אך אל תכנסו עקב כך ללחץ מיותר, הוא לא יועיל אלא רק יזיק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה