שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מה היא משאבה טבולה ואיך לבחור אחת


Damien Rot

Damienroth

 
 
מה היא משאבה טבולה ואיך לבחור אחת

משאבות טבולות הם בעצם משאבות שתפקידם להעביר את המים למקום גבוהה יותר במערכת הביוב או הצנרת של המבנה. המשאבות הטבולות מותקנות על פתח של צינור ומטרתם להעלות את המים לצינור אחר ולפתוח סתימות או לנקז כמות גדולה של מים. משאבות טבולות מסויימות יכולות לשאוב כמויות גדולות של ביוב וזאת אודות ליכולת הטחינה שלהן.

משאבות טבולות שימושים נוספים

משאבות טבולות יכולות לשמש גם לשאיבה של מים נקיים אם יש צורך לשאוב מים נקיים כמו במקרה של מי גשמים או במקרה של שימוש במים לחקלאות. במקרים כאלה המשאבות ישמשו אותנו למחזור של המים ולשימוש בהם בצורה המיטבית. מקרה נוסף שבו ניתן להעיזר במשאבות טבולות הוא בחלק מההצפות שמתרחשות באתרי בנייה או במקומות עבודה. המשאבות הטבולות מסלקות את כל המים הלא רצויים מהאזור ובכך מאפשרות לצוות הבנייה לפתור את הבעיה או להתעסק בבנייה שלשמם הם הגיעו למקום.

אז איך נוכל לבחור את המשאבה הטובה ביותר עבורנו?

משאבות טבולות מגיעות במגוון של גדלים הן עשויות ממגון של חומרים וטומנות בחובם אפשרויות שונות. ישנם משאבות שעשויות מפלסטיק חלקם מברזל ועוד ועד. לחלק מהמשאבות הטבולות יש את היכולת לטחון את הביוב העובר דרכן על ידי  שימוש במערכת סכינים מסתובבת. לאור זאת כדי לבחור את המשאבה הטובה ביותר עבורכם כדאי לכם מאוד להיעזר באיש מקצוע בנושא. בנוסף לכך לחלק מהמשאבות הטבולות יש צריכת חשמל גבוהה במיוחד חשוב מאוד להתאים את המשאבה לגודל הבעיה שתרצו לפתור בכדי לא להגיע למצב שבו אתם מבזבזים חשמל וכסף הרבה יותר מכפי הצורך. לסיכום בכדי לבחור משאבה טבולה מקצועית ומתאימה כדאי מאוד לדבר עם חברה איכותית שעוסקת בתחום.

 

אינסטלטור בכוכב יאיר חיתוך שורשים בביוב

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה