שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מה חשוב לבדוק שבוחרים חברת הובלות בבאר שבע


שרית געש

שרית

 
 
עומדים לפני מעבר דירה?

עבור רבים מעבר זהו שלב מפחיד אך מרגש. מדובר על שלב טוב לעשות סדר בחיים, למיין את הישן, להפרד מהישן ולאפשר מקום לחדש. עם זאת, כשעומדים לעבור דירה חשוב להקפיד ולבחור חברת הובלות שתארוז לנו את החפצים היקרים לליבנו ותאפשר לנו מעבר קל ונוח במידה האפשרית.

מה חשוב לבדוק כשמחפשים הובלות באר שבע?

הרכיב הראשוני שמרבית האנשים ימהרו לבדוק הוא המחיר המבוקש. המחיר הוא מרכיב מרכזי בבחירת מוביל בשביל רוב האנשים, אולם האם מחיר זול תמיד ישקף את העסקה האולטימטיבית?

בבקשה לא להיות מופתעים אם מתי שהזמנתם הובלה לכל תכולת הבית בשבע מאות שקלים וביום ההובלה הגיע גבר בודד עם מסחרית קטנה. בדומה לכך שלא הייתם מפקידים את האוטו שלכם בידיו של כל מוסכניק, מאיזו סיבה תשימו את רכושכם תחת אחריותו של מוביל שרלטן, גם אם הוא זול.

איך לבחור חברת הובלות

אם מעולם לא עברתם עדיף ואפילו חובה להשוות בין מספר הצעות. בביצוע השוואה של הצעות ממס' חברות תקבלו אינדיקציה מה כל חברה ממוצעת מספקת לכם ובאילו מחירים, בשיטה זו תוכלו לדעת מה חשוב לכם ולהגיע לידי החלטה איזה מחיר אתם יכולים לשלם ולהיות בידיעה שאתם מקבלים את הכי טוב במחיר המדובר, עומדים לפני מעבר? התרשמו מפרטים נוספים באתר.

אם תבדקו הצעת מחיר ההבדלים יתבטאו ב:

נסיון - חברות הובלות הפעילות בתחום זמן ארוך מעסיקות צוותים הומוגנים ומנוסים שהעבודה לא זרה להם ועובדים בזריזות תוך הקפדה וטיפול מסור ברכוש האישי שלכם. לחברות מסוג זה מספר גדול של לקוחות ויש ביכולתן להנפיק המלצות רבות.

כיסוי ביטוחי על ההובלה - אם תבחנו תראו שחלק ניכר מההצעות הזולות שתקבלו לא מזכירות סעיף הקשור לביטוח. בזמן ביצוע הובלת משרד חשוב מאוד להקפיד ולראות שנמצא בכלל סעיף כזה ולבדוק את מה הוא מכסה על מנת להיות שקטים.

מספר האנשים וכלי התובלה - חברות הובלה רציניות יגיעו עם משאית גדולה בניגוד לעוסקים מהצד בהובלות אשר יגיעו לבדם או עם עובד מזדמן נהוגים על פיקאפ שבמקרה הכי טוב מכוסה בברזנט קרוע. חברות הפועלות כדרך קבע יגיעו בליווי צוות מיומן שהקטן ביותר הוא של 3 עובדים, בהתחשב בכמות התכולה - דבר המבטיח לכם שירות וטיפול טוב יותר בתכולת העסק.

שימוש במנוף - שימוש בשירותיו של מנופאי יגרום לעליית מחיר ובמצבים מסויימים לא תהיה בידיכם אפשרות אחרת ותהיו מוכרחים להשתמש בו עקב מגבלות הגובה. למרות הנאמר, שווה לשקול שירות זה גם כשלא מוכרחים כיוון שהוא יחסוך לכם זמן רב וגם פוסל אפשרות של נזק לפריטים שלכם בעת העברת החפצים השונים בחדרי מדרגות קטנים.

בשאיפה שנתתי לכם מספיק בשביל להתחיל במציאת הצעה שתטיב איתכם. לא הספיק לכם? רוצים עוד מגוון כלים וטיפים לבחירת חברות הובלות במחיר מצויין במהירות? כנסו לאתר הבא ותוכלו לקרוא עוד מגוון טיפים ומידע אשר יתנו לכם לחלוף על פני ההובלה במהירות ובקלות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה