שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מה לבדוק בעת רכישת מזרון


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

כולנו יודעים דבר אחד: הוצאה כספית על מזרן (כאשר אנו מתכוונים למזרון איכותי, כזה שיאפשר לשמור על בריאות הגב) היא איננה הוצאה בלתי מבוטלת שיכולה להגיע לאלפי שקלים ובשל כך, יש לבדוק היטב את סוגי המזרונים הקיימים בשוק טרם בוחרים את האחד אותו מעוניינים לקחת ביתה. תוהים כיצד עושים זאת? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

פרמטרים לבדיקת מזרונים

אז על אילו פרמטרים יש לשים דגש בעת רכישה של מזרן? ובכן, חשובים לשים דגש על מספר פרמטרים והם: ראשית כל, חשוב מאוד לבדוק מהי דרגת הקושי הרצויה לנו כשלוקחים בחשבון את הפרט הבא: מזרן קשיח יתר על המידה יגרום להבלטתו של האגן החוצה ואילו מזרן רך מדי עלול לגרום לאגן לשקוע – יש לבדוק שהקשיחות הרצויה מתאימה גם מבחינה בריאותית ולא רק מבחינת נוחות.

פרמטר חשוב מאין כמותו אשר יש לברר ולבדוק לעומק הוא פרמטר של החומרים שמכילים את המזרון אותו מעוניינים לרכוש. המושג "עייפות החומר" הוא מושג מאוד נפוץ אך חשוב לקחת אותו בעיקר בחשבון כאשר מעוניינים לרכוש מזרון ומדוע? ובכן, ישנם חומרים איכותיים ואיכותיים פחות, משמעות הדבר למזרון שחומריו לא איכותיים הוא שתאלצו לקנות כעבור מספר שנים בודדות מזרן חדש וההפך.

כמו כן, פרמטר המתלווה אל איכות החומר הוא עניין של חומרים רעילים, כלומר, אם המחיר נמוך יתר על המידה מומלץ לבדוק שהוא לא נעשה מחומרים שמסוכנים לבריאותכם. כמו כן, יש אנשים הסובלים מאלרגיות כאלו ואחרות ואם אתם נמנים בין אותם אנשים, על אחת כמה וכמה חשוב שתבדקו שהמזרון שאתם עומדים לרכוש איננו מכיל את החומרים הללו, אחרת תאלצו למצוא את עצמכם סובלים משינה לא רציפה, לא איכותית וחשוב מהכול – סובלים מבעיות אלרגיה שונות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה