שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מה עלול לקרות אם לא תתחזקו את המעלית שלכם כמו שצריך


עדן
 
 

לאחר שמתקינים מעלית חדשה במבנה, חשוב מאד לשים לב כי המעלית גם דורשת טיפולי תחזוקה לאורך זמן. את השירות של אחזקת מעליות יש כמובן להזמין באופן קבוע. יש להבין כמובן, גם את תדירות ההזמנה של השירות, אך חשוב מכך - מה בעצם מתבצע בטיפולי האחזקה למעליות? מה קורה אם לא נבצע את הטיפול כראוי? כל אלו שאלות חשובות מאד, ונספק לכם כמובן את התשובות לכך.

על התדירות, השירות וההשלכות האפשריות

● תדירות השירות - לפי החוק, יש להזמין בדיקה שכוללת גם טיפולי אחזקת מעליות במידת הצורך לפחות אחת לחצי שנה. כלומר - מרגע שעוברת חצי שנה מאז הבדיקה הקודמת, יש לבצע את הבדיקה מחדש. שימו לב שמתחילים לספור זאת כמובן מהיום של התקנת המעלית - וכבר כחצי שנה לאחר ההתקנה יש לבצע לה את הבדיקה והטיפול.

בשנה הראשונה, אם יש גם צורך בטיפולי אחזקת מעליות מעבר לביקורת, הדבר צריך להתבצע בחינם בשל האחריות על המעלית, והחל משנה לאחר ההתקנה, אם יש צורך בטיפולי האחזקה-  עליכם לשלם לטכנאי המעליות.

● מה כוללים טיפולי האחזקה? - טיפולי אחזקת מעליות מתבצעים במספר שלבים, כמובן לפי הליקויים האפשריים. הטיפול כול לשימון של הצירים השונים של המעלית, החלפת רכיבים בלוח הבקרה של המעלית, טיפול בגופי תאורה במעלית, ניקוי שאריות ישנות של גריז ושמן שהתקשו, בדיקות אחזקה כלליות בתוך חדרי המכונות, חיזוק של ברגים רופפים בדיקה לכבלים, ניקוי מלא של גג המעלית, החלפת רכיבים במאוורר של המעלית, ועוד.

● מה יקרה אם לא נתחזק את המעלית כראוי? - אם לא מבצעים טיפולי אחזקה למעלית, או שמי שמבצע אותם הוא גורם מפוקפק, ההשלכות עלויות להיות קשות מאד - החל מכך שחלק מהלחצנים לא יעבוד, דרך בעיות במנגנון החירום של המעלית, וכמובן עד לכדי קריסה מוחלטת של המעלית, והדבר עלול להסתיים בתאונות קשות ובעייתיות מאד.

איך מוודאים שחברת האחזקה היא אמינה?

כדי לוודא שבחרתם בחברה אמינה שמבצעת אחזקת מעליות, פנו אך ורק לחברת מעליות שפועלת עם רישיון מלא, שיש לה ניסיון של מספר שנים בתחום, שיש לה לקוחות שממליצים עליה, ושמנוסה בהתקנה ותחזוקה של מעליות מכל סוג. בחרו תמיד בחברה שזמינה עבורכם 24 שעות לכל בעיה - וכך תבטיחו לעצמכם שהשירות באמת יהיה מקצועי ואמין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה