שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7602
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מה תפקידו של המנעולן בשעת צרה


אייל אבו

מנעולנות בפריסה ארצית, התמחות במנעולנות בית רכב וכספות 24/7 http://eyalock.co.il//

0529252323

 
 

מה זה איש מקצוע המנעולן

מנעולן הוא דוקטור לדלתות. בהעדר המנעולן ישנם דלתות תקולות שהן ללא אפשרות לתיקון. קיימים פעמים וזמנים, שבהם רק מנעולן עשוי לפתור את התקלה, לעזור – לעתים במילה עדינה – מצרה. מנעולן הוא איש שירות אשר לא יהיו לנו שגרת חיים ושלווים בלעדיו. איש המקצוע ירגיע אתכם בשעה שהבית שלכם נפרץ חלילה. הוא בוודאי יצנן את חששותיכם וירגיע אתכם כאשר הפחד שלכם בגלל פריצה עלול להפוך, בדיעבד, לחרדה.

מנעולן ניתן להזמין בכל ישוב לעתים גם בכל עיר כגון מנעולן בקיסריה. ללא איש השירות המוגדר פורץ מנעולים יימצא אפילו רבות מי שאינו מחזיק כאמור במקצוע מנעולן כביכול הנו ידוע ומוכר כ"פורץ", כאמור – איש השירות שכאמור אמור לתקן את תקלות המנעול הפרוץ. לא מחייב ולא בהכרח כל התקנת מנעולים על גבי דלתות מחייבת המשך תקשורת מתמיד עם מנעולן, כדאי ומומלץ לרשום בפנקס הכתובת שלכם בין היתר שם של מנעולן אחד, לעת צרה ( שלא תבוא, שלא תדעו).

עם שכלולן של שיטות הנעילה ותחכומם הגובר של אמצעיה, מומלץ להזמין באיש שירות במקום. מי האיש. מנעולן. פורץ מנעולים משרה פיתרון גם בהעדר נוכחות קיימת באזור שבו נמצאת, לא פעם, שיש בעיה. מנעולן עשוי לייעץ גם בשיחת הטלפון, ומידי פעם מנעולים מסוגלים להסתדרוהתקלה עשויה להסתדר הודות לעזרתו. פורץ מנעולים מכיר, שהוא מופקד, במסגרת מקצועו ואמונו, על תחום, שכאשר יש בו פרדוקס, התיקון המתוכנן שלה איננו ניתן לדחיה ולו רק מכיוון אי-יכולתם של תושבים להשאיר את דלת ביתם פתוחה ללא מנעולים. כל מנעולן 24 שעות מכיר בוודאי את התחינה ואת ההלם שיוצא מדיבורם של לקוחות שקוראיםאותו אליהם לבית, לא קורא מאוחר בלילה. מנעולן שנאמן לעבודתו ונאמן למקצועו סביר להניח אף פעם לא יסרב לפנייה.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה