שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מהם השירותים שביובית מספקת


 
 

שמירה על ביוב תקין היא תנאי הכרחי לשמירה על בריאות תקינה

שירותי התברואה המודרנית יצרו גידול אדיר במשך החיים הממוצע, וכמובן באיכותם. מחלות אשר בעבר היו קוטלות מיליוני אנשים הפכו לנכחדות כמעט לחלוטין במדינות העולם המפותח. יש המייחסים את ההתקדמות הזאת למדע הרפואה, והתפתחות שירותי הבריאות המדיניים, אך לאמיתו של דבר חלק לא מבוטל בכך הינו בשל התפתחות שירותי תברואה מתקדמים. שירותי תברואה מתקדמים משמעם בראש ובראשונה מערכת ביוב תקינה ואיכותית. מערכת הביוב הינה מערכת מסועפת להדהים, המרכזת את כלל השפכים והפסולת האנושית מכל בית, מכל שכונה, ישוב או עיר, ומזרימה אותם אל מוקד לטיפול מרוכז במי הביוב. בארץ, חלק מרכזי מהטיפול במי הביוב כולל השבה של המים לשימוש חוזר, בעיקר חקלאי. בשל חשיבותו האדירה של הביוב לבריאותנו, כל תקלה במערכת כגון סתימה או עליית ביוב על גדותיו מחייבת אותנו למצוא פתרון זמין ומהיר, רוב הפתרונות לתקלות במערכת הביוב ניתנים על ידי משאית ביובית.

מהם השירותים המרכזיים אותם מספקת משאית ביובית

כאמור, על מנת שנוכל למנוע סיכון תברואתי חמור, עלינו לעשות שימוש בשירותי ביובית על מנת שנוכל לתקן ולטפל כראוי בכל תקלה במערכת הביוב. השירותים המרכזיים אותם מספקת משאית ביובית אינם מסתכמים בכך, וכוללים בין השאר:

·         תפעול בורות ספיגה: אזורים בהם אין חיבור לרשת הביוב הארצית, כגון מחנות טיולים או אתרים מבודדים בטבע, עושים שימוש בבורות ספיגה למטרת ניקוז השפכים שלהם. משאית ביובית מספקת שירות של שאיבת תכולת בורות הספיגה, על מנת למנוע ריח רע או עלייה של הבור על גדותיו. שירות דומה מסופק בשירותים ניידים.

·         טיפול בתקלות ביוב: ביובית מסוגלת לפתוח סתימות במערכות ביוב מרכזיות, ולשאוב את מי ההצפה במידה ונוצרה כתוצאה מהן במהירות ויעילות.

יש לבחור בחברת ביובית מתקדמת

שירות ביובית איכותי יבטיח לנו תקופה ארוכה של ראש שקט בידיעה שהביוב שלנו פועל כראוי. לכן, חשוב מאוד לחפש היטב ולבחור בשירות הביובית המתקדם ביותר באזור שלנו, אשר יהיה זמין לפניות שלנו 24 שעות ביממה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה