שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מהן האפשרויות בשכירת מחסן לעסק קטן?


חוני יוחנן
 
 

איך נתאים מחסן טוב עבור עסק קטן? איך ננהל נכונה את המלאי שלנו? כל מה שצריך לדעת על השכרת מחסנים לעסקים קטנים ומספר עצות טובות ומועילות, בכתבה הבאה.

ניהול עסק, קטן ככל שיהיה, כרוך בעיסוק יומיומי בנושאים שוטפים כגון: יבוא, יצוא, מכירות, ניהול עובדים, בירוקרטיה וכדומה. לכן, כאשר אנו זקוקים למחסן, רובינו היינו מעדיפים עזרה מאיש מקצוע אשר יכול גם לספק לנו פתרון אחסון וגם לעזור לנו לנהל אותו נכון.

כאשר אנו כורעים תחת הנטל, ואנו מוצאים עצמנו מתעסקים לעיתים בנושאים שאנו לא כל כך בקיאים בהם. אנו מעדיפים לחפש איש מקצוע מהימן שייקח חלק בניהול העסק שלנו.

לדעת למה אתם זקוקים ב-מחסן להשכרה.

בעלי עסקים קטנים רבים, נתקלים בבעיה של אי מציאת מקום אחסון קטן יותר מהאנגרים הגדולים, השכיחים כל כך ומוצעים להם לרוב. ולמה לא בעצם? כיוון שבעלי העסקים אשר יאחסנו את סחורתם במחסנים גדולים, ישלמו על מחסן גדול מידי ובו חלל לא מנוצל. כמו כן, עסקים קטנים אשר אין בחברתם מערך לוגיסטי, ישמחו לגלות שישנן חברות להשכרת מחסנים שיכולות לעזור להם גם עם ניהול הלוגיסטיקה.

אם אתם, בעלי עסקים קטנים, מעדיפים להתמקד במה שאתם טובים בו, במקום להתעסק בלוגיסטיקה, שינוע, חישובים ומקומות אחסון, הרי שאתם נדרשים ל-השכרת מחסן שיקל עליכם ויסייע לכם גם בשטחים מותאמים אישית וגם בפתרונות לוגיסטיים.

מה חשוב לדעת בעת השכרת מחסנים להשכרה?

במידה ויש לכם צורך בניהול לוגיסטי, יש לעבוד עם חברת אחסון שיכולה לנהל את הלוגיסטיקה הנלוות להובלת של הציוד למקום האחסון ולטפל במלאי המגיע מהארץ או מחו"ל.

אם אינכם מעוניינים בשירותי לוגיסטיקה, מפני שיש לכם את היכולת להתמודד עמה, רצוי למצוא חברה אשר מספקת שירותי הובלה. בכך, תחסכו זמן, ועבודה מייגעת של מציאת מוביל ותיאומים מפרכים.

חברה אשר דואגת לשמור על סדר נכון, בהוצאת הסחורה מהמחסן ועובדת בצורה נכונה כמו בשיטת ה FIFOשפירושה : FIRST IN FIRST OUTתהיה טובה עבורכם. זאת מפני בצורה זאת אנו שומרים על תאריכי תפוגה נכונים ולא מפסידים כסף על סחורה שאינה בתוקף.

במקרה של אחסון סחורה לזמן ממשוך ולא באופן חד פעמי, חשוב לוודא פתיחת כרטיס לקוח, אשר מאפשר מעקב רציף על חשבונכם וצופה את ההוצאות העתידיות.

על מנת לחסוך כסף בהובלות הלוך ושוב של הסחורה שלנו, עלינו להיעזר בחברת אחסון אשר מציעה שירותי אחסון החל מימים בודדים וכלה לשנים ארוכות.

רצוי לוודא את קיומה של מערך אבטחה באזור המחסנים ומעקב צמוד אחר שלמות סחורתכם בכל עת, גם מחוץ לשעות הפעילות.

בדקו מה הזכויות שלכם בעת נזק לסחורה. מהו סוג הביטוח ולמה החברה מתחייבת. בקשו המלצות מעסקים קטנים עד גדולים אשר נעזרו בחברת ה-אחסנה שאתם שוקלים לעבוד עמה.

בדקו את זמינות הסוכן שאחראי על הציוד אותו אתם מתכוונים לאחסן. בדקו שהוא נייד, עונה וזמין טלפונית, ושסוכן זה יהיה שם בשבילכם בכל עת.

פעלו לפי עצות אלה ותוכלו לישון טוב בלילה עם ידיעה ברורה שעשיתם הכול על מנת להפקיד את סחורתכם בידיים המתאימות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה