שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מומחה הדברה ברמת גן מסביר מתי כדאי להזמין הדברה נגד נמלים


aviisraeli
 
 

איך לסלק את הנמלים מהבית?

אלו אשר כבר התמודדו בעבר עם פלישת נמלים אל הבית יוכלו לספר עד כמה הנמלים עקשניות. גם כאשר נראה כי אתרנו את קן הנמלים וחסמנו אותו או רססנו היטב את האזור, הנמלים שבות ומופיעות שוב. הדרך היחידה בה תצליחו להיפרד מהנמלים אחת ולתמיד היא הזמנת הדברה ברמת גן נגד נמלים. חשוב לזכור כי כאשר אנו מדבירים באזור רווי במוצרי מזון המשמש להכנת אוכל כמו מטבח יש לעשות שימוש נבון בחומרי ההדברה הנכונים.

פנייה אל מדביר מנוסה אשר מכיר היטב את אורח החיים של הנמלים יוכל להציע לכם את המענה הטוב ביותר. תוך ביקור בבית לבחינת הממצאים בשטח נמליץ על הדברה ברמת גן המתפרסת על פני הבית כולו, הדברה של המטבח בלבד, שימוש בחומרי הדברה ירוקה וכן הלאה. עבודת ההדברה תתמקד במיגור התופעה תוך הרחקת הנמלים מהבית למשך מספר שנים לפחות.

היכרות קצרה עם הנמלה

הנמלה היא חרק נפוץ מאוד, קיימים זנים רבים של נמלים בעולם, בישראל הזן הנפוץ ביותר הוא הנמלה הבנאית המתגוררת מתחת לאדמה. אלו הן נמלים החיות בקן כאשר בראש הקן עומדת מלכה. כדאי לדעת כי כאשר מלכת הקן מתה הנמלים כולן נוטשות את הקן ומתפזרות. על כן, במקרים רבים יפעל המדביר להשמדת הקן תוך ניסיון להשמיד את המלכה ובהתאם לכך את הקן כולו.

תופעת הנמלים נפוצה מאוד בחודשי האביב והקיץ, אין משמעות הדבר כי אין נוכחות של נמלים בבית גם בעונת החורף. הנמלים פעילות בעיקר בחודשים החמים, בעוד שבחודשים הקרים הן נמצאות בתוך הקן. הנמלה מנצלת את החודשים החמים בכדי לאסוף מזון לשימוש בעונת החורף אל הקן. עם בוא החורף הנמלים נעלמות בחזרה אל הקן ושבות להופיע על השיש במטבח עם בוא האביב.

למידע נוסף בנושא הדברה כנסו לבלוג שלנו


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה