שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מזגנים ועוד


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

צריך להבין שאם לא היו לנו מזגנים אז המון מאוד אנשים היו מחפשים באותו זמן פתרונות אחרים כמו למשל על-ידי מתקני קירור חיצוניים ויקרים כלכלית, עקב זה שאין חלופה למאטודה של קירור על-ידי מזגן. מתקין מזגנים מרבה להתנייע בדר"כ מלקוח ללקוח מדקה לדקה כדי למצוא עסקה אופציונלית להתקנת מזגן.

הייתי בפולין והבנתי אח"כ שיש מעט מומחים כמו שלמה שטראוס שמבינים שלכל הדעות עדיף להתקין מזגנים בבתים משותפים ברוב המקרים, באותו רגע למאטודות התקנה שונות ואף מאטודה מיוחדת שנחשבת טובה יותר מכל השאר. קריטי לוותר על דרישות גבוהות מדי שעולות עקב כך. הווה אומר רוב הדירושת מהתקנת מזגנים יביאו בימים אלה לגזול פיננסי מיותר.

איך לקנות מזגן בצורה חכמה?

דיברתי במכשיר סלולרי עם מתקין מזגנים בשם דני כהנמן שאומר שפחות נשים וגברים מבצעים בוחן שוק מקיף בטרם מחליטים להקצות הוצאה פיננסית לקניית מזגן, באותה עת יש מגמה כפי שהוזכר לזנוח במהירות מיזוג אוויר שנבדק בעין חשדנית ומתגלה כחסר תועלת. מהצד האחד בהולנד עדיין יש כיום מתקיני מזגנים שממליצים לכבות מעשית את המזגן אחרי זה. מצד שני לפעמים לא קיים הצורך ולכן לא מדובר בפתרון מדהים.

על אף זה שאם אתם סובלים בגלל מזג האויור אז קריטי לכם לרכוש מזגן בהחלט גם ללא לדסקס עם נשים וגברים על כך, מי שקונה מזגנים ומצפה לאוקואציה כלכלית מינימלית כדי לחסוך במרבית המקרים יגלה שמדובר בעניין יקר.

סוגי מזגנים

עקב כך שבכך אפשר להקטין את הנזקים הנגרמים עקב כך מהקור, גברים ונשים גורסים שכשקר להם הם מחפשים בד"כ מזגנים שיסייעו להם לעלות אופטימלית את הטמפרטורה. ברמה הקטנה כשחם לגברים ונשים הם גורסים שכדאי להפעיל מזגנים על קור לאחר מכן בכדי לקרר את הדירה כשאין חלופה שונה, עם זאת שמזגן שיופעל עוד פעם מסוגל לקרר את במהירות.

כנכתב למעלה לעניות דעתי כדאי לא לרכוש מזגנים שכנראה שלא יסייעו לכם להתגבר עם הזמן על מזג האוויר בפיריודה שלנו, עקב זה שיש מגמה בין-לאומית לעזוב את טרנד מיזוג האוויר במהרה. למרות שבאמריקה זה לא קרה, לפי מיטב הבנתי עקב המגמה הזו כמובן יותר נשים וגברים יעשו בחינה מעמיקה של השוק לפני שידליקו מזגנים מפאת הקור.

בהחלט שלקראת הקיץ אפשר לראות גדילה במספר הרכישות של מזגנים, עקב זה שקשה לסבול את החום בארץ. עדיף על פי מה שאני יודע לקנות מזגן לפני שיא הקיץ, כדי להיות מוכנים לחום שעתיד כנראה לבוא. כמו שהוזכר קודם לכן מזגנים כמו לדוגמא מזגן נייד או כמו לדוגמה מזגן מיני מרכזי צריכים להיות בהחלט מותקנים ע"י טכנאי מזגנים מוסמך, הואיל ורק בזמן שמתבצעת התקנת מזגנים מקצועית אפשר לבקש אחריות.

חשוב כפי שנדמה לי לבחון או לעשות בוחן שוק לגבי חברות מזגנים וטכנאי מזגנים שיודע לבצע תיקון מזגנים וכן התקנת מזגנים וליצור עימו קשר איכותי. לאחר שתרכשו מזגן חשוב שתבדקו אותו הן על חימום והן על קירור, בנגוד בד"כ הנשים וגברים שחושבים שרק קירור עדיף.

טכנאי או מתקין מזגנים מוסמך

קיימים הרבה סוגים של מזגנים וקיימות שיטות אחרות בשביל לחמם או לקרר את הבית. במדינות אחרות באוניברסום כמו בארה"ב, פולין וספרד יש חברות נפרדות של מזגנים שניתן לקנות מהם מזגנים ניידים, מזגן מיני מרכזי ועוד מזגנים אחרים. לפי דעתי שווה לקנות מזגן בתקופת החורף, כיוון שככל הנראה המחירים יהיו זולים יותר וההוצאה הפיננסית שלכם תהיה מינימאלית.

במטרה לחסוך המון כסף, חשוב לעשות בחינה מעמיקה של השוק ולבדוק היטב במרשתת בטרם רוכשים מזגנים. עקב כך שמזגן מסויים מתאים לחלל מסויים ומזגן אחר מתאים לחלל אחר, כנזכר למעלה רצוי להבין את המטרה של המזגן ולאן אנחנו רוצים להתאים אותו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה