שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מזון לבעלי חיים


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

חשוב לבחור את סוג המזון המתאים המיועד לבעלי החיים שמגדלים, אבל איך יודעים במה לבחור? כדי לעשות את הבחירה הנכונה, אפשר להיעזר במידע שיש באינטרנט או להיעזר בשירותיו של וטרינר, כדאי לכם להשקיע היטב בבחירה כי זה מה שישמור על בעל החיים שלכם בריא.

להתאים לכל בעל חיים את המזון באופן אישי

חיות מחמד הם חלק מהמשפחה, הם חשובים והם מהווים חלק בלתי נפרד ממנה. לכן, צריכה המשפחה המאמצת בעלי חיים, לדאוג לבריאותם התקינה ובריאות מתחילה בתזונה. מזון לבעלי חיים צריך להכיל את כל החומרים המזינים הדרושים לגופם ולהבטיח את בריאותם. הבחירה בסוג המזון וקנייה במקום אמין הם חשובים, את המזון לבעלי החיים קונים בהתאם לגיל של בעל החיים כיוון שלגור צרכים תזונתיים שונים מאשר לכלב או חתול בוגר, בהתאם לסוג בעל החיים, אם הוא קטן או גדול -  הצרכים תזונתיים שונים ולפי איכות המזון כי ישנם סוגים שונים של מזונות בין אם מדובר למשל במזון רטוב או יבש, מזון אשר מורכב ברובו מקמח תירס או משלב גם בשר ועוד.

 מזון לכלבים

חשוב מאוד לדאוג לכל צרכיו של הכלב. מזון לכלבים הוא הדבר הבסיסי והחשוב ביותר בגידול כלב, אשר תורם לבריאותו הן מבחינה נפשית והן מבחינה פיזית.. לכן, על מנת לבחור מזון מתאים ובריא עבור הכלב יש לבחון את כל האפשרויות הקיימות, להתייעץ עם וטרינר, להתחשב במאפייניו של הכלב ורק אז להחליט באיזה סוג אוכל לבחור עבור הכלב או החתול שלכם. רבים לא יודעים זאת, אך חשוב לזכור כי כל התהליך של בחירה באוכל עבור בעל החיים שלכם כוללת לא מעט ניסוי וטעייה בין אם מדובר בבחירת מזון לחתולים או בחירת מזון לכלבים. מזון לבעלי חיים מעצם היותו כה מגוון מגיע במחירים שונים עם הרכבים שונים לכל סוג אוכל. כלבים אשר מתקשים לעלות במשקל ולשמור עליות תקין יצטרכו לצרוך מזון לכלבים אשר בו אחוז השומן גבוה יותר. מזון לחתולים לרוב מגיע עם אחוז שומן מאוד גבוה כיוון שזהו סוג וטיב האוכל שחתולים זקוקים לו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה