שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מזמינה לי פינוי דירה


שי טופיגן
 
 

 

לא מזמן החלטתי שאני רוצה לעשות שינוי בחיים שלי, כי הגעתי למסקנה שכל העניין של לשלם שכר דירה עבור דירה שאני שונאת להיכנס אליה בכל יום, הוא רעיון לא חכם. ניסיתי להבין מה כל כך לא מוצא חן בעיני בדירה שלי, כי אחרי הכל, אני בחרתי אותי בהתחלה, ואני בעצמי החלטתי לחתום על חוזה מגורים בה. התחלתי להבין שהדירה עצמה היא נהדרת, ומה שבלתי נסבל בעיני הוא כמות התכולה המיותרת שיש לי בתוכה, ובדיוק בשלב הזה גיליתי שאני לא לבד. הבנתי שיש חברות של פינוי דירות שאפשר לפנות אליהם בדיוק כאשר אדם נמצא בסיטואציה שלי, כלומר, בסיטואציה שהוא היה רוצה לפנות את תכולת הבית, אך יש לו בעיה לעשות את זה לבד.

שירות שיגעון

קראתי הרבה על שירות של פינוי דירות, כי רציתי להבין היטב על מה מדובר לפני שאני מזמינה אנשים זרים להיכנס אלי הביתה ולפנות לי את הבית מהתכולה. התברר לי שבמסגרת שירות של פינוי דירות אנשי הצוות שנשלחים אלי הביתה לא רק מוציאים את תכולת הדירה המיותרת, אלא גם יכולים לעזור לי לעשות מיון.אח הדברים היותר קשים בעיני בפינוי של תכולת דירה, הוא להחליט מה באמת זורקים ומה לא, ולכן, כאשר גיליתי שאני יכולה לקבל שירות גם בשלב הזה, הייתי מאוד מאושרת. החלטתי להזמין שירות של פינוי דירה, כי ידעתי שאני לבדי לעולם לא אוציא את כל תכולת הבית, גם כי זה קשה מבחינה פיזית, וגם כי אין לי פנאי לכך.

מנקים לי את הבית

כבר ברגע הראשון שפניתי לחברה של פינוי דירה ידעתי שקיבלתי את אחת ההחלטות הכי טובות בחיים שלי, כי הבנתי שעבר לשירותי של מיון ופינוי, אוכל לקבל עוד כמה שירותים חשובים. השירותים הנוספים שלא הסכמתי בשום פנים ואופן לוותר עליהם הם שירותים של ניקיון וסיוד כל אחד מהקירות בבית. חשבתי לעצמי שאם אני כבר משקיעה ככה בדירה שלי, ומחזירה לה את החן שהיה לה בהתחלה, הרי שאני צריכה לעשות את זה מכל הבחינות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה