שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מזרון לבני נוער


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

 

כשרוצים לבחור לבני נוער מזרון הרי שהדבר שונה לגמרי מבחירת מזרון לאדם מבוגר ומדוע? ובכן, מעבר לעובדה שהמזרון מוכרח להיות איכותי כיוון שהגוף עוד גדל ומתעצב בתקופה הזו ושינה לא איכותית יכולה לפגוע בגדילה, בני נוער חושבים מאוד גם על מראה המיטה.

לא רק מזרונים יפים אלא גם איכותיים

כיום ניתן למצוא לבני נוער לא רק מזרונים שהינם איכותיים אלא גם יפים בעיצובם. למשל, כיום ניתן למצוא אפשרויות רבות של מזרונים אורתופדיים לספות נוער. כשמגיעים לרכוש ספת נוער לילד חשוב אכן לוודא שמדובר על מזרון אורתופדי מהסיבות הברורות מאליהן ומהסיבות הספציפיות אותן הזכרנו קודם לכן. באופן כללי חשוב לדעת שמזרון לבני נוער צריך להיות מזרון מעט יותר רך מאשר למבוגר מכיוון שבני נוער זקוקים לתמיכה בכדי לאפשר התפתחות תקינה של הגוף.

פרט נוסף וחשוב

מעבר לעובדה שרוצים לרכוש מזרון אורתופדי לילד חשוב לא רק לדעת איזה שם אחד או שניים של מזרון איכותי, צריך לדעת אילו אלמנטים בריאותיים המזרון מוכרח להכיל. אז ככה: חשוב שבמזרון הנבחר יהיו אלמנטים אשר מספקים תמיכה לא רק בגב אלא בכלל בעמוד השדרה. למזרונים לבני נוער צריכה להיות תמיכה בעיקר בשליש המרכזי של המזרן וזה על מנת לספק תמיכה מרבית במקומות רגשים.

על מנת שבן הנוער אכן ירגיש שהמזרון הנבחר הוא באמת נוח עבורו ומתאים לו מומלץ מאוד ללכת אל חנויות רהיטים שמאפשרות לרכוש מזרון ובמידה והוא איננו מתאים לאחר מספר ימים להחליפו. ניתן למצוא חנויות רהיטים או לחילופין מפעלי רהיטים שמאפשרים לבצע החלפת מזרון תוך מספר ימים בודדים וכאלו שמאפשרים לעשות את הדבר לאחר כשלושים יום. באופן כללי חשוב לדעת שהמזרונים הטובים ביותר לבני נוער הם מזרונים אורתופדיים עם קפיצים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה