שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מזרוני פולירון וקינג קויל לאלרגיים שבינינו


אבי ביטון
 
 

 

לאלו מבינינו הסובלים מאלרגיות תכופות ניתן כיום למצוא פתרונות שינה מצוינים אשר נקראים מזרוני פולירון בכלל ובפרט מזרוני פולירון מהסוג הכולל את טכנולוגיית ה- Lyocell Vital. סוג זה של מזרון נעשה על ידי שימוש בחומרים טבעיים אשר משולבים בכיסוי של המזרון במיוחד בחלקים בו מצויים הסיבים הסרוגים של הכיסוי. חומרים אלו מצטיינים בשל יכולתם למנוע הצטברות של אבק ועובש והם מיועדים במיוחד עבור אנשים הסובלים מאלרגיות ומרגישות גבוהה לאבק.

לשמור על שינה רצופה

כל אדם המעוניין להשלים מדי לילה את שנתו האיכותית, לא יכול להרשות לעצמו להתעורר לעתים תכופות בגלל שהוא סובל מאלרגיה כלשהי. אלרגיות הן לא דבר נעים שעתיד להקל על השינה, הן גורמות לגירודים ועקצוצים אשר לא אחת עלולים לקטוע את רצף השינה התקין ואת מנוחתו של הישן.

כיום ניתן למצוא בשוק מזרונים שיוצרו במיוחד עבור אנשים הסובלים מאלרגיות, מזרוני פולירון כאמור וכן מזרוני קינג קויל. מזרונים אלו תוכננו בקפידה והם בעלי שכבות אשר שולבו בתהליך התפירה והן פרוסות מתחת למשטח השכיבה העליון במזרון. כמו כן מזרונים אלו כוללים חגורות תמיכה עשויות מחומרים של פוליאתרון מוקצף לשם חיזוק ושימור עמידותו של המזרון.

התכונות והמאפיינים של מזרונים אלו

מזרונים אלו מאפשרים מניעה של לחצים תודות לשכבת ספוג הביצים המצויה בהם. ניתן למצוא מזרונים אלו בגדלים ובעוביים שונים בהתאם לגובה של המיטה, מה שמאפשר לקום ולהתיישב על המיטה בצורה נוחה וקלה.

מה שמעניק עמידות למזרונים הללו הוא קפיצי הפלדה אשר מחוזקים בפנים המזרון וכן מערכת לחיזוק השליש המרכזי של המזרון אשר לא רק תורמת ליציבות אלא גם מעניקה תמיכה אורטופדית לגב בכך שלא מאפשרת למזרון לשקוע במרוצת השנים. כל מזרון כזה מעניק גם תמיכה מושלמת לגוף באמצעות שימוש בחומרים קשיחים עשויים פוליאוריתן מוקצף בצפיפות מאד גבוהה.

ישנם לא מעט הבדלים בין מזרוני פולירון לבין מזרוני קינג קויל, ולא רק מבחינת רמת הנוחיות אלא גם מבחינת האופן שבו הם שווקו, תוכננו ויוצרו. אף על פי כן חשוב לזכור שבשני המקרים מדובר בסוג מאד איכותי, אם לא הכי, של מזרונים הקיימים היום בשוק הישראלי.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה