שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מזרן אורטופדי עם קפיצים


שגית ד.
 
 

מזרן אורטופדי ידוע כתורם לשמירה על גב בריא כמו גם לשינה איכותית. בשוק ישנם מגוון סוגים של מזרונים אורטופדיים, אך רובם הגדול הוא מזרני קפיצים. חנויות המתמחות בתחום של מזרנים אורטופדיים מציעות בחירה מבין דרגות קושי שונות של מזרן אורטופדי עם קפיצים, ועם רכישת המזרן הלקוח מקבל תעודת אחריות למספר שנים.

מבנה מזרן אורטופדי עם קפיצים

מזרן אורטופדי עשוי מספר שכבות. הליבה של מזרן אורטופדי עם קפיצים מורכבת ממערכת קפיצים מתוחכמת. תפקידה של מערכת זו היא לשאת את משקל הגוף תוך פיזורו על המזרן. מזרן קפיצים מבודדים נתפס כאיכותי במיוחד, כיוון שהוא בנוי כך שכל קפיץ בו נמצא בתוך כיס נפרד. כך, כל קפיץ מגיב באופן ייחודי למשקל המונח עליו, ומאפשר שינה של זוג על אותו המזרן, מבלי שתזוזה של אחד מבני הזוג תפריע לשנתו של האחר.

שכבת ריבונד היא השכבה אשר נמצאת מעל הליבה ומתחתיה. תפקידה לבודד את הקפיצים ולהגן עליהם, וכן לשמור על צורת המזרן לאורך זמן. שכבה זו במזרן הינה עמידה במיוחד, והיא מיוצרת על ידי דחיסה של כמה סוגי ספוגים יחד. מעל שכבת הריבונד ישנן שכבות פולימר אלסטי.

השכבה העליונה במזרן אורטופדי עשויה בדרך כלל מן החומרים לטקס או ויסקו. חומרים אלו מתאפיינים באלסטיות, ולכן מסייעים בפיזור משקל הגוף, מה שמשפר את התמיכה בגוף במהלך השינה.כמו כן, חומר הויסקו ידוע בכך שהוא "זוכר" את מבנה הגוף הייחודי של האדם.

השכבות של המזרן האורטופדי עטופות בבד. רצוי לבחור במזרן בעל בד נושם, אשר יאפשר איוורור של המזרן וימנע לחות. כך המזרן ישמר לאורך זמן רב יותר, ויאפשר שינה נוחה יותר, מבלי להזיע במהלך השינה. בנוסף, דגמים יוקרתיים של מזרנים אורטופדיים הם בעלי שכבה כפולה נוספת משני צידי המזרן (PILLOW TOP).

רצוי לבחור מזרן אורטופדי מרשת מזרנים המתמחה בתחום, ומציעה מגוון רחב של דגמים וסוגי מזרנים. המלצות ותגובות של לקוחות קודמים יכולים להוות אינדיקציה לאיכות המוצרים המוצעים ולרמת השירות הניתנת לרוכשים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה