שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מחיר דוד שמש - כי זול זה יקר


לולה
 
 

 

 הדוד החשמלי שוב לא מחמם מספיק? חם פה, תנצל את זה! אם נשבר לך מהמצב הקיים ואתה מהרהר לעצמך איך זה אפשרי שבחוץ 40 מעלות והמים במקלחת קרים. הרשה לנו להציג דרך מהירה לפתרון - ניצול משאבי השמש על ידי הצבתו של דוד שמש. רוצים לדעת עוד? - עברו אל העמוד הבא.

כי זה ירוק יותר

הצבתו של דוד שמש תוריד באופן משמעותי את החשבונות מחברת החשמל בבית ואפילו בעסק שלכם. זוהי דרך נפלאה לנצל את חום השמש לטובת הרתחת המים במקום להשתמש בגופים חשמליים או אלטרנטיבות אחרות המשתמשות בכמויות עצומות של חשמל.

מעבר המוני לשימוש בדוד שמש לא רק יביא לירידה בהוצאות אלא אף לחסכון בשימוש בארנגיה. כך אנחנו מצמצמים את כמויות הזיהום והצריכה ומונעים דלדול של מקורות האנרגיה.

מחממים - מהיום, זה מהיר ונוח למצוא טכנאי דודים

איך זה פועל? איפה מניחים? מי מייצר את זה? פרטים בסיסיים על דודי שמש.

יש חוק על פיו יש צורך לעשות הכנה והתקנה של דוד שמש בבנייני מגורים החל משנות השמונים (חוץ ממגדלים שאין בהם מספיק מקום). על ידי חיוב זה נחסכים כ-3 אחוזים מצריכת החשמל במדינה.

פיתוחו של הדוד נעשה בארץ ישראל. אכן גאווה ישראלית!

את דוד השמש מציבים על גגות הבניינים, או על שטחים פתוחים אחרים שנותנים חשיפה מוחלטת לשמש. את גוף דוד השמש מתקינים כך שהקולטים פונים דרומה.

הדוד בנוי ממיכל בצורת גליל העשוי מתכת, בו נאגרים המים, שמחובר בצינור לקולטים. בתוך הקולטים נמצאים צינורות מים במסגרת תחומה.

המסגרת של הקולטים הסולאריים עשויה כך שצידו האחד עשוי זכוכית ואילו יתר הפאות צבועות בצבע שחור, וזאת במטרה ללכוד כמה שיותר מקרני השמש. בעקבות זאת חשוב לבדוק מעת לעת שהצד החשוף נקי מאבק.

הזמנת דוד מסוג זה כדאית לבניין מגורים ואפילו בצימרים במדינות כמו שלנו בהן ניתנת האפשרות להוציא משהו מועיל מהמשאב של קרני השמש.

חייבים מידע נוסף? לא מבינים איך חייתם עד היום? העולם צריך את זה, הכנסו עוד היום לאתר האינטרנט ותמצאו מחירים, הצעות, פרטים וטיפים מטובי נותני השירות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה