שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מחסנים להשכרה - למי זה מתאים וכמה זה עולה


moranlev

mor

 
 

הרעיון של מחסנים להשכרה איננו רעיון חדש, ישראלים רבים משתמשים בו בכל רחבי הארץ לצרכים שונים. אומנם במהלך השנים אנחנו יכולים לראות יותר ויותר בנייני דירות חדשים אשר יש בהם מחסנים מסוגים ובגדלים שונים, אך האמת היא שאלה לא תמיד מתאימים לאחסון ציוד לטווח ארוך, מה עוד, שלא תמיד ניתן להשתמש בהם מבחינה פרקטית, ועל כן יותר ויותר אנשים מעדיפים לשכור מחסנים להשכרה לטווח ארוך.

מחסנים להשכרה מתבססים על הנקודות הבאות;

הם נמצאים במתחמים מרוכזים בהם יש אך ורק מחסנים שמיועדים לאחסון פרטי או מסחרי. המתחמים מגודרים ונמצאים תחת שמירה של גורמי אבטחה שונים. יש לציין שבדרך כלל מדובר במתחמים שיש בהם מצלמות, אזעקות, שמירה של מוקד 24/7 ועוד. כל אחד מהכלים הנ"ל מאפשר לשמור על המתחם מפני כניסה של אנשים זרים, גורמים לא מורשים ובאופן ספציפי, אנשים שלא אמורים להיכנס למחסנים לא שלהם או לשהות לידם, שלא יכלו לעשות זאת.

מחסנים להשכרה גם מתבססים על הרעיון הפשוט, שכל מחסן הוא בגודל מסוים שמתאים לאחסון ציוד מסוגים שונים. זה יכול להיות ציוד אישי, ריהוט, תמונות, חפצים אישיים ועוד,  וזה יכול להיות ציוד עסקי או מקצועי. בעלי מקצוע רבים משתמשים במחסנים להשכרה לצורך אחסון במידה ואין להם מחסן משלהם. זה מאפשר להם לחסוך את עלויות ההשכרה הגדולות של השכרת מבנה והפיכתו למחסן, ומקל עליהם בכל הקשור לאחסון ציוד באופן מסודר בלי שיצטרכו לעשות זאת בבית שלהם או בכל מקום אחר.

נקודה אחרונה חשובה שיש לזכור לגבי אחסנה מחסנים להשכרה, במקרים רבים הם לא נמצאים באזורים מרכזיים בעיר אלא דווקא באזורי תעשייה. יש לכך סיבה, המחירים יותר זולים, הנגישות הרבה יותר נוחה. לכן אנשים יעדיפו לשכור מחסן במתחם ולא מחסן אחר, כי אז יש חשיבה גם על הנגישות למקון. זה נכון אם מדובר במחסן אליו אנחנו צריכים להגיע פעם בשבוע וגם אם מדובר במחסן שמיועד לאחסון חפצים אישיים לתקופה ארוכה.

חישוב עלויות של מחסן להשכרה

כאן אנחנו מגיעים אולי לנקודה המשמעותית ביותר, מדוע מחסנים להשכרה משתלמים יותר מהשכרת מבנה והפיכתו למחסן.

ראשית, כשאנחנו משלמים על מחסן להשכרה, אנחנו משלמים על עצם השכרת המחסן, האבטחה שלו, ואלמנטים נוספים נלווים, למשל, הרבה פעמים נקבל גם שירותי הדברה במידה ויש צורך.

מדובר בדברים שלא נקבל אם נשכור מבנה ונחליט להפוך אותו למחסן. נצטרך לדאוג לזה באופן אישי.

שנית, התשלום שלנו להשכרת מחסן יהיה כולל, ולא נצטרך לשלם עוד על ארנונה ומסים אחרים, תשלומים שנצטרך לשלם במקרה ונשכור מבנה מסוים ונהפוך אותו למחסן.

שלוש, המחסנים שאנחנו שוכרים הם נבנו במיוחד לאחסון ציוד מחומרים שונים, אין לנו צורך לשפץ או לשנות אותם. זה להבדיל ממצב בו אנחנו שוכרים מבנה ומחליטים להפוך אותו למחסן. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה