שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מחפשת שירותי פינוי דירות


שי טופיגן
 
 

 

אבי הלך לעולמו לפני שנה. אמי נפטרה ארבע שנים לפניו. דירתם נותרה סגורה ומיותמת, ממש כמוני. לא הייתי מסוגלת לטפל בתכולה. ראיתי בעיני רוחי את מבטה החודר של אמי הקפדנית שלא אהבה שיחטטו בחפציה. מצד אחד היה לי קשה לגשת למלאכה, אבל מצד שני הבנתי שלא אוכל להמשיך ולהחזיק בדירה הסגורה כפי שהיא. הקירות מעלים טחב, הריהוט מעלה אבק, והשיממון ניכר בכל. מלבד המחסום הרגשי גם לא יכולתי להרשות לעצמי לשבת בדירה ימים על ימים ולעסוק במלאכת המיון והאריזה.

ציפור קטנה לחשה לי –

שיש פתרון אידיאלי לבעיה שלי. חברתי הטובה שהייתה עדה למצוקותיי, העלתה את הרעיון של שירות פינוי דירות. לא שמעתי על כך קודם, והיא הסבירה לי שמדובר בשירות שכולל מיון תכולת הדירה, פינוי פסולת וחפצים מיותרים – עפ"י הנחיותיי כמובן, אריזה של מה שנותר מהתכולה והובלתה ליעד שאבקש או לחילופין מסירתה כתרומה, ניקיון יסודי של הדירה, חיטוי וצביעה, הכל כמובן בתאום מראש איתי. לא היה גבול לשמחתי, ועוד באותו היום יצרתי קשר עם שירות פינוי דירות.

הפתעה נעימה –

למחרת הגיע נציג החברה. הוא היה נעים אדיב וענייני. עשה סיור בדירה, בקש שאבהיר לו מה ברצוני לעשות עם תכולת הבית, נתן לי הצעת מחיר והבטיח להגיע למחרת עם צוות עובדים. וכך היה. למחרת בבוקר הגיעו מס' בעלי מקצוע, ומיד החלו במלאכה. הם הפגינו יעילות, מיומנות וזריזות ויחד עם זאת היו רגישים בכל מה שקשור לחלקים בתכולה שהיו חשובים לי, כמו תמונות, מסמכים, וחפצים אישיים של הוריי. הבנתי שאני יכולה להשאירם לבצע את מלאכתם, והלכתי בלב שקט לעבודה.

מציאות שעולה על כל דמיון –

כעבור שלושה ימים הודיעו לי שהמלאכה נשלמה ונתבקשתי להגיע לדירה. הייתי המומה...היא נראתה כמו חדשה – הקירות היו צבועים, המטבח השירותים והמקלחת הבריקו, הרצפה הייתה מצוחצחת, והתכולה הרלוונטית הייתה ארוזה בקפידה בקרטונים שהונחו בסדר מופתי באחת הפינות. לא תיארתי לעצמי שאקבל שירות ברמה כזו. הודיתי לצוות המקצועי והנפלא הזה, והבטחתי שאמליץ עליהם בחום בפני כל מכריי.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה