שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מטבחים כפריים תמונות מיוחדות


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 

כבר ידוע שבשיפוץ דירה, חשוב להקפיד שהשיפוץ יהיה פונקציונאלי, כוונתי היא, שהדירה תהיה מחולקת נכון, שחדר הילדים יהיה מספיק רחב וכדומה. ובכל זאת, חלק גדול מהאוכלוסיה עוד לא מודעים לחשיבות הגדולה של החדר הנ''ל. בהמשך אשתדל לתת טיפים הקשורים בשיפור ה''קיטצ'ן'' כאחד מהחללים היותר חשובים בדירה חדשה.

חוץ מנוחות השימוש בקיטצ'ן - דבר שבדר''כ משתנה מבית לבית עפ''י צרכי הדיירים, המטבח שלנו מסוגל בקלות להיות קרן שפע של תאונות: החל מפגיעות ספונטאניות מכלים שנפלו ממדף חלש ועד לכוויות - מה שקורה בעקבות מקום לא אידאלי של קולט האדים. בנוסף, מטבח שאינו נבנה כהלכה, יתכן שיהיה למקור לפטריות ולכלוך.

דברים שחשוב לדעת. הכל על מטבחים כפריים תמונות.

כצעד התחלתי, ודאו שהמטבח אוורירי מאוד. דאגו לחלונות במספר מוקדים. בנוסף, רצוי לוודא שהמטבח יהא באיזור בו זרימת אוויר שוטפת.

אם אתם טבחים, המטבח חייב להיות רחב ידיים ונעים לעבודה; כמה שפחות להתכופף ולהתרומם. צריך גם לוודא שיש מרחב פעולה בינות משטחי הפעילות, למצבים בהם צריך את מרחב התמרון.

למען המיגון שלכם וגם לבטיחות הילדודס, שייפו קרן הזווית של קצוות משטחים.

תנור מומלץ למקם לא גבוה מדיי, פן תהיו מוכרחים לאמץ את השרירים כשאתם מתעסקים עם תבנית חמה.

מומלץ שהחפצים במטבח יאורגנו על בסיס תכיפות השימוש בם; צלחות וכוסות בתוך מגירות נגישות, שפריצרים במדף נפרד וכו'.

לתאורה גם חשיבות, כדאי שהקיטצן יהא מואר בצורה מקסימלית. יתרה מכך, אמליץ לתכנן התאורה - בצורה שתיצור מעט מאוד צל. אמליץ להשתמש בפלורסנטים או תאורה קרה. עוד מומלץ לשים תאורה עדינה על הארונות הגבוהים.

נכון לעתה איני מתייחס לרזי כשרות והלכה, מאחר וזהו משהו אינדבידואלי. כתבתי כאן טיפים לנוחיות פיזית, אך בנוסף, בתחום הכשרות קל למצוא המלצות לשדרוג חוויית המטבח.

איך מחליטים על הקיטצ'ן הטוב ביותר?

בשנים האחרונות, הרבה נגריות מעסיקות מומחים בתחום, שיקלו עליכם להחליט על דקורציית המטבח ברוח צרכיכם האישיים, בהתאם למניין האנשים בבית ושטח החדר - ויספקו לכם טיפים ספציפיים.

איני חושב שכדאי לבנות החלל בלי להיוועץ במומחה בראש ובראשונה, הואיל ולעבור על עצות באינטרנט לא יצייר כול המרכיבים וייתכן שתשכחו מס' דברים חשובים. מעבר לכך, תחום הארגונומיה הוא מאוד דינאמי ומשתכלל לפי התקופה, אז חשוב להתעדכן כל הזמן.

פרט למומחי ארגונומיה, חייבים להיוועץ בחשמלאי ואינסטלטור לפני העיצוב, כפי שצריך לנהוג בטרם בניית השירותים. היהירות עשויה לגרום לכם להוציא סכומים גבוהים במיוחד בשביל חדר ענק, שבסוף לא יהיה אפקטיבי.

מקווה שהסבר זה יהיה יעיל עבורכם, להפנים הרעיון הגלובלי. בעברי הפנמתי כי אסור לקחת בקלות דעת אף חדר בדירה החדשה שלכם, אף אם אינכם פוקדים אותו בקביעות.

לעצות נוספות הקליקו ותקראו ב-מטבחים פרובנס או השאירו לי תגובה לכתבה .


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה