שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
דירות חדשות בפרויקטים חדשים ומצוקת הקונים עם הקבלנים.
המשך קריאה
אגרונומיה היא המדע והטכנולוגיה של ייצור ושימוש בצמחים למזון, דלק וסיבים. אך לא רק, אגרונום עוסק גם כן בתחום שימור עצים, כריתה או העתקה שלהם במידת הצורך. התחום מציג את החקלאות מנקודת מבט הוליסטית משולבת.   
המשך קריאה
השכרת מחסנים בתל אביב לזמן קצר או ארוך, אם מדובר בחברה או באופן פרטי. חשוב לבחור חברת אחסנה מקצעוית שתדע לתת מענה לכל מצב. ערכנו עבורכם טיפים לבחירת מחסן להשכרה
המשך קריאה
שוב לדעת שיש לא מעט תקלות נפוצות במיוחד עליהן כל אחד יכול להתגבר לגמרי בעצמו. תקלות אלה על פי רוב נחשבות לשכיחות במיוחד ובכל זאת ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים להיעזר בשירותיו של טכנאי המזגנים.
המשך קריאה
מהו ייבוש חול רטוב מתחת לרצפה? רצפה של בית או דירת מגורים מבוססת על מצע תחתון שמחזיק אותה מלמטה. הוא עשוי  להתבסס על חצץ או על חול. במידה ובדירה יש מצע חצץ, אם הוא רטוב בשיעור של 3% ומעלה, הרצפה תהיה זקוקה לייבוש, ובמקרה של חול, רטיבות של 6% ומעלה תצריך זאת. במאמר זה נעבור על שלבי הייבוש המלאים בתהליך.
המשך קריאה
איך לבחור את המוביל המתאים להובלות קטנות ולחסוך כסף
המשך קריאה
במיקום הנחשק ביותר במרכז העיר, קרליבך 4, גני שרונה, תל אביב, סמוך לאין ספור מוסדות חינוך, תרבות ובילוי ממתינה לכם איכות חיים יחידה מסוגה בישראל. בואו להיות חלק מהקהילה המדהימה של גינדיTLV
המשך קריאה
איך תדעו שאתם בוחרים נכון - קבלן לאיטום גגות? מתלבטים לגבי הדברים שתצטרכו לבדוק על מנת להבטיח שאתם בוחרים קבלן איטום מוביל? זה לא צריך להיות מסובך. אם  תדעו להתייחס למספר פרמטרים חשובים, תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בתבונה.
המשך קריאה
למי זה לא קרה, ולצערנו ממשיך לקרות שאנו מגיעים הביתה ואנו מגלים שהמפתח לדירה אבד, מה עושים ולמי פונים?
המשך קריאה
מדוע כדאי להזמין מנעולן ובאיזה תחומים המנעולנים במרכז מתמחים
המשך קריאה
1-10 מתוך 943 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה