שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מי צריך פרקט בהרצליה


איציק דר
 
 

קצרה היריעה מלנסות ולתאר את כל מה שעבר על שוק הדירות בהרצליה בשנים האחרונות. התחרות העצומה על דירות ונכסים להשכרה הביאה בעלי נכסים רבים לחפש דרכים יצירתיות להעלות את ערך הנכסים שברשותם מבלי להסתבך בהוצאה כספית גדולה מדי או שיפוץ מסיבי ומתמשך.

אז מה עושים?

משקיעים בהתקנת פרקט בהרצליה. אם לעצור לרגע ולחשוב, זה נשמע הזוי. הרי הרצליה היא עיר לחה, על שפת הים, והפרקט בכלל עשוי עץ, עץ ומים לא ממש הולכים ביחד. ומצד שני, איזה כיף זה להיכנס לחלל של דירה או משרד ולפגוש במראה החמים והמחבק של חיפוי עץ.

פרקט בהרצליה, ההשקעה המושלמת

פרקטי עץ הם הטרנד החם הבא של ישראל. ולמרות זאת, מספר הפרוייקטים שבהם הותקן פרקט בהרצליה, הם ספורים יחסית. דירות עם פרקט בהרצליה הן עדיין תופעה נדירה יחסית אבל התמונה משתנה במהירות. השקעה בהתקנת פרקט בהרצליה יכולה להעלות את ערך הנכס בצורה משמעותית גם מבלי להיכנס לפרוייקט שיפוץ נרחב ויקר למדי. השקעה חד פעמית בהתקנת רצפת פרקט בהרצליה תאפשר להפוך גם את הנכס הפשוט ביותר לשכיית חמדה שתחזיר עד מהרה את ההשקעה הראשונית.

פרקט בהרצליה, חפשו את המומחים

רצפת פרקט היא דבר נהדר. כיף לדרוך בחורף והחוויה של אריסטורטיה בישראל. אבל כדי שזאת אכן תהיה החוויה, חשוב להעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע המתמחים בתחום התקנת פרקט בהרצליה. התקנה לקויה של רצפת פרקט עלולה לגרום ללא מעט מפח נפש ובסופו של דבר בהשקעה כספית גדולה הרבה יותר ממה שתוכנן, והכל בגלל התקנה לקויה ולא אחראית מצד המתקין. לעץ יש תכונה – הוא מתכווץ ומתרחב בהתאם לתנאי מזג האוויר. התקנה לקויה של הפרקט עלולה להביא לשבירת רצפת הפרקט.

לכן אם מחליטים על התקנת פרקט בהרצליה, מומלץ להשקיע עוד כמה שקלים ולהשקיע בחברת מומחים כדי שהחוויה אכן תשתלם ולא תצטרכו להחליף את הפרקט כמה חודשים לאחר ההתקנה.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה