שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מיגון לעסק ולבית


אושר

קופירייטינג

 
 

כיצד פועל מוקד סיור?

בעשורים האחרונים פריצות לבתים פרטיים ולעסקים גדולים וקטנים הפכו לתופעה כמעט שגרתית. החוק מקל ראש עם הפורצים ובתי המשפט העמוסים גם ככה במיני תביעות לא טורחים להכניס את העבריינים המועדים הללו לכלא. המשטרה נשארת חסרת אונים אל מול התופעה והאזרח חייב לעמוד על שלו ולהגן על ביתו ועל משפחתו בכל אמצעי שניתן. מוקד סיור מהווה את אחת הדרכים היעילות ביותר להגנה על הבית ועל העסק מפני פריצות. לאחר התקנת מיגון לבית או מיגון לעסק באמצעות מצלמות בשטח החצר או העסק, יוכל מוקד סיור להיות ער לכל הנעשה בסביבה הקרובה ולתת מענה לכל התרחשות חשודה. המצלמות מחוברות אל מוקד סיור 24 שעות ביממה ולכן מוקד סיור יכול לתת מענה מיידי לכל ניסיון פריצה ולמנוע אותו במהירות.

מה כולל מיגון לעסק?

מיגון לעסק מתבצע על ידי חברת שמירה מקצועית ומטרתו לאפשר שליטה טובה יותר וראייה מקיפה יותר של הנעשה מסביב ובתוך העסק שלך. ניתן להתקין מגוון רחב של מצלמות וביניהן מצלמות נסתרות, מצלמות גוף, מצלמות כיפה, מצלמות לראיית לילה ועוד, כשכל אחת מעניקה אפקט אחר ונופח נוסף לשם מיגון לעסק. כך ניתן גם ליצור הרתעה מפני פריצות וגם לתפוס על חם פורצים מועדים.

מה היתרונות של מיגון לבית?

מיגון לבית באמצעות מוקד סיור הוא הדרך היעילה ביותר להתגונן מפני פריצות. התקנת המצלמות מאפשרות לצוות מוקד סיור לראות את כל המתרחש מסביב לביתך ולהגן עליו כאשר בני המשפחה ישנים, במהלך נסיעות ממושכות לחו"ל ואף במהלך היום. כמו כן, חשוב מאוד לעבוד עם חברת אבטחה מקצועית שתבצע את התקנת המצלמות כמו שצריך על מנת שיוכלו לספק תמונה מלאה ככל שניתן על שטח הבית והחצר.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה