שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מידע על עבודות גבס מחירים והמלצות


שרית געש

שרית

 
 
עוברים לדירה ישנה?

כאשר זה מגיע לשיפוץ בדירה, פתאום יש תירוצים שונים; "אין לנו כסף עכשיו", "אין טעם להשקיע בשכירות", "זה עניין מתיש" ועוד רבים בסגנון. ובכל זאת, על אף כל אותם התירוצים, מי מכם לא רוצה לגור בבית מסודר? בין אם מדובר בעבודות דקורטיביות ובין אם בעבודות שיפוץ מקיפות, אם ישנו צורך לשפץ ולשדרג - אין סיבה לדחות את זה.

טיפים שימושיים לעבודת השיפוץ:

שיפוץ דירה אינו עסק כל-כך פשוט. יש לאתר שיפוצניקים מומלצים, להתפנות מהבית, לסבול מרעש ובלאגן ועוד לא התחלנו לדבר על המחיר של הסיפור. פה יש מספר טיפים ועצות רלוונטיים שיעזרו לכם:

עבודות גבס מחירים

בחירת אנשי המקצוע - האיש שייבחר למשימה יהיה זה שיקבע את רמת העבודה והתוצאה הסופית. אין סיבה להתפשר על אנשי מקצוע בלי ניסיון, רצוי לבדוק אם יש להם ניסיון קודם רב באותן העבודות שאתם רוצים שהם יבצעו עבורכם וחפשו המלצות אמינות, באינטרנט או באמצעות מכרים, בנוגע לעבודתם.

לפנות זמן - עבודת שיפוץ זה בלאגן, בדיוק בגלל זה מומלץ לבחור במועד נח. הבלגן והרעש ששיפוץ מצריך בהחלט אינם נעימים, ועם זאת מדובר בשלב בלתי נמנע בכל עבודה מסוג זה. ביצוע השיפוץ במועד נוח זו האופציה המומלצת להוריד מעצמכם לחץ.

דברו על המחיר מבעוד מועד - כשמדובר בהוצאות עצמן אין סיבה שיהיו הפתעות ברגע האחרון. סכמו מראש עם האדם ששכרתם בנוגע לעלות וסכמו בדיוק כמה העניין צפוי לעלות. כמו כן, חובה לדבר על מועד הסיום לפרויקט ועל העלויות של חריגה ממנו.

חשוב להיוועץ במומחים - אם זהו שיפוץ רציני, חשוב לבדוק עם האדם האמון על הפרויקט בכל הנוגע להשלכות העתידיות של כל הסיפור. ישנם מקרים בהם, במיוחד אם מדובר בדירה ישנה, יהיה צורך בהכנה מיוחדת.

מעוניינים בשיפוץ??

באמת הגיע הזמן! אם אתם מוכנים לערוך שיפוץ - לחצו כאן, עוד מספר שבועות תוכלו להנות מבית משופץ. השתמשו בעצות שניתנו במאמר זה, בחנו היטב שאתם בוחרים רק בשיפוצניקים הנכונים והכי חשוב - אל תתפשרו על רמת העבודה, ותראו איך כל הסיפור הופך לדבר פשוט בהרבה. בהצלחה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה