שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מילוי גז למזגן מיקצועי


נעם

נעם

 
 

 

לפני הגעת הטכנאי חשוב מאד לדעת כמה דברים: מילוי גז למזגן צריך להתבצע אך ורק ע"י טכנאי מזגנים מומחה מפני שאם לא ישים לכם את הכמות המדויקת יכול להיגרם למזגן נזק או שלא יקרר לכם מפסיק טוב. לכן חשוב מאד לעדכן את הטכנאי מתי פעם אחרונה שלכם שמילאתם את המזגן בגז. חייב להיות לטכנאי מכשיר שבודק כמה גז יש במזגן.

 

הסימנים למילוי גז במזגן

יש כמה אפשריות שתדעו שצריך למלוא גז אפשריות אחת  שהמזגן הפסיק לתת את התפוקה/ קירור של חלל החדר.אפשריות נוספת יכול להיות שאם חסר לכם גז במזגן מתבצר קרח על הצנרת שמחברת בין היחידה פנימית ליחידה החיצונית.

אם המזגן שלכם יתמלא בקרח על המזגן יש נזילת מים מחוסר גז .

סוגים שונים של מילוי גז למזגן

יש גז שנקרא r22  שהוא בעיקר למזגנים ישנים יותר לא משנה את שם החברה של המזגן.

ויש גז שנקרא 410  -ירוק את הגז הזה בעיקר משתמשים לו למזגנים יותר חדשים שהוא עולה יותר יקר קצת מהגז הרגיל. אסור בהחלט להחליף בין הגז השונים בין המזגנים חייבים ללכת לפי הוראות היצרן.

איך נגרם נזילת גז במזגן ?

המזגן שלנו יש לו צנרת של גז כך המזגן מופעל ע"י מערכת הגז נזילת גז יכול להיגרם מתוצאה של התקנה לא תקינה שמתקין לא יודע להתקין או שהניח את המזגן בצורה לא מדויקת , תוצאה של בלאי , כתוצאה של צנרת לא תקינה כמו: קנאק (שבר בצנרת).

יכול להיות מצב שאחרי שביצעתם תיקון של מילוי גז במזגן והמזגן יעבוד לכם ואחרי מספר ימים המזגן יפסיק לקרר את חלל הבית מפני שיכול להיות שיש לכם בצנרת חור או קרח שגורמת לנזילת גז החור בצנרת יכול להיות לאורך כל צנרת ובחיבורים של היחידה.

חובה לתקן את נזילת מים ע"י טכנאי מזגנים מומחה ומקצועי של נזילת גז.

מחיר מילוי גז למזגן

לפני שאתם מזמינים את הטכנאי מזגנים שימלא גז רצוי שתעשו בדיקה בכמה חברות של מיזוג. ישנם חברות של מיזוג אוויר שלוקחות מחירים גבוה למילוי גז למזגן בצדק כי הגז עולה יקר מאד גם למי שקונה את בלוני הגז. אך ישנם חברות שעושות מבצעים למילוי גז . המחיר נקבע ע"י כמה הטכנאי ביצע מילוי גז במזגן ע"י מכשיר.

כמובן שמחיר משנה לפי גודל המזגן לדוגמא:

מזגן 1 כ"ס- מחיר מילוי גז במזגן זה נע 200-300 ₪ תלוי כמה גז חסר. ומזגן 3.5 כ"ס- המחיר מילוי גז במזגן זה נע 350-600 ₪ תלוי כמה גז חסר 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה