שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מים בששון: בחירת מכשיר מים לבית


מיכל ז

מיכל ז

 
 

לא בכל מקום שאנחנו הולכים אליו נוכל למצוא מים נקיים ובריאים. כמובן שאפשר לקנות מים מינרלים, אבל הבקבוקים עולים כסף, שמצטבר וגדל כל פעם שאנחנו קונים אותם. מלבד זאת, כבר קרו מקרים של זיהומים במים המינרלים, בהם החברה קראה ללקוחות שלה להחזיר את הבקבוקים ונתנה זיכוי לרכישת בקבוקים חדשים.

אז מה האפשרויות שלנו? או שנמשיך לשתות מי ברז מלוכלכים, שהרבה פעמים גם מכילים חומרים מזיקים, או שנקנה בר מים ריצפתי או מכשיר מיניבר. בבית שלנו יש לנו את המילה ואת ההחלטה אם לקנות או לא, אז אם אנחנו רוצים לשתות תמיד מים נקיים וטעימים, כדאי שנתחיל בבית שלנו, עם רכישת המכשיר הגדול או הקטן.

מכשירי מיניבר ובר ריצפתי הם נהדרים מהסיבה הפשוטה שהם מציעים לנו את אותם מי ברז שאנחנו מכירים ומשתמשים בהם לבטח הרבה פעמים במהלך היום, אבל הם מטהרים אותם. בעצם, בעזרת המכשיר אנחו משלמים על צריכת מי השתייה שלנו לפי צריכת מי הברז, אבל במקום לשתות מים מלוכלכים, מלאי אבנית וחומרים מזיקים, אנחנו שותים מים מטוהרים ב 100 אחוז.

אבל כדי לא להוציא את הכסף שלנו לחינם, ובאמת להרוויח מכל התועלות של מיני בר או בר ריצפתי, אנחנו צריכים לבחור את המכשיר הנכון, וצריך לעשות בדיקות מקיפות והשוואות רחבות לפני שבוחרים את המכשיר המנצח.

לפני הכל, נציין שחשוב וכדאי לקנות מכשיר חדש, איתו תהיו בטוחים שיש מערכות אוסמוזה ושאר מערכות חדשות ותקינות, וכמובן שתקבלו על המכשיר אחריות.

הדרך לבחירת המכשיר מתחילה בבחירת הגודל שאתם רוצים, קטן וקומפקטי או גדול וריצפתי. בהמשך, תבחרו אם אתם רוצים מכשיר דיגיטלי (ובמקרה זה תוכלו למצוא גם גדולים וגם קטנים) או מכשיר פשוט עם ברז למים חמים ועוד ברז למים קרים (והמכשירים הם תמיד ריצפתיים וגדולים). עכשיו אתם כבר יכולים לעשות השוואת מחירים, אבל אל תסתמכו רק על אתר "זאפ" או אתרים אחרים של השוואות מחירים, כי בהם לא בהכרח תמצאו את כל החנויות, הרשתות והמותגים.

בסוף תהליך הבדיקות, ואחרי שרכשתם את המכשיר המנצח, תדאגו להתוודע להוראות היצרן, לפיהן תשתמשו במכשיר, תטפלו בו ותבדקו ותתקנו אותו, כדי לשמור עליו ולהמשיך וליהנות מהיתרונות שלו לאורך זמן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה