שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מיני בר ומתקני מים – מה שאתם צריכים לדעת


לירון תמם

אני מזמין אתכם לבקר באתר של לירון תמם, כאן ניתן לקרוא שירים, סיפורים קצרים, פוסטים מהבלוג, להשאיר הודעות בפורום ועוד.

 
 

אין משרד או בית שאין בו היום מתקן מיני בר של מים. מה שהחל בשנות התשעים במשרדים גדולים הפך עם הזמן למשהו סטנדרטי, שיגרתי שקיים בכל משרד ובכל בית. בתים רבים מזמן העדיפו להפסיק ולהשתמש במים מהברז ורכשו מתקני מיני בר ומתקני מים שונים אשר מחליפים אותם.

היתרונות של שימוש במיני בר הם ברורים מאליהם. מדובר במים הרבה יותר נקיים, המערכות הן חדשות, אנחנו לא תלויים במים שמגיעים דרך צנרות ישנות שאנחנו לא יודעים מה נמצא בתוכן, מדובר בסופו של דבר במערכות מאוד בטוחות ונוחות לשימוש.

לשמחתנו אנחנו יכולים גם למצוא סוגים של מתקני מיני בר , כלומר מתקנים שונים של גדלים שיכולים להתאים לבתים פרטיים ולמשרדים בסדרי גודל שונים וכן אנחנו יכולים למצוא שיטות הפעלה שונות שמיועדות לצרכים מגוונים. במרבית המתקנים יהיה ניתן להשתמש במיני בר גם לצורך מים קרים וגם למים חמים, בחלק גדול מהמתקנים כיום אפשר למצוא מלבד מים גם אפשרות להגיש משקאות נוספים, למשל סודה, העיצובים של המערכת הם מיוחדים, כך שנוכל לשים אותם גם על הרצפה, גם על השולחן וגם על שידה או על שיש.

מתקני מיני ברר כוללים סנני מים שאמורים לשמור על המערכת נקייה ואיכותית לאורך זמן. אומנם המים עצמם הינם נקיים באופן טבעי אך עם הזמן כידוע עלולים גם מערכות נוטות להתלכלך, בעיקר מערכות שעובדות עם מים, דבר שיכול לגרום נזק לצינורות ולמערכות הפנימיות. לכן מוטב להתקין סנני מים מקרון או מפחם אשר שומרים על המים נגד אבנית. הסננים חוסמים את הלכלוך ושומרים על מים נקיים.

מה עלינו לעשות כשאנחנו קונים מיני בר

כמו כל מערכת, גם מיני בר דורשת תחזוק ותפעול. עלינו לוודא כל העת שהמערכת עובדת בצורה תקינה, לשים לב שהמים שיוצאים הם נקיים, במידה ועולים ריחות לא נעימים, מתגלה חלודה, אבנית או טעמי לוואי במים, יש להפסיק באופן מיידי את השימוש ולשלוח את המכשיר לבדיקה.

לפני הרכישה יש לוודא שהמכשיר עומד בתקן של מכון התקנים ושיש עליו אחריות מלאה לכל בעיה בשנים הראשונות לשימוש בו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה