שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מיני בר מים – מים בריאים לכל החיים


Damien Rot

Damienroth

 
 
מיני בר מים –  מים בריאים לכל החיים

 

רוב העיריות והמועצות בישראל, מסתירות מידע חשוב מהציבור, בדבר איכות מי השתייה. רוב העיריות והמועצות, לא דיווחו על איכות המים באזורים השונים בארץ, מה שמעלה את החשד לגבי איכות המים. רק רשויות כגון עיריות ומועצות שונות כגון: תל אביב, כפר סבא, רעננה והוד השרון, היו היחידות שדווחו על איכות המים.  זו הסיבה שרבים בארץ החליטו לרכוש מיני בר מים כך שהם בטוחים יותר כי המים שמגיעים מהברזים, מסוננים וטובים לשתייה. מדובר על מתקן אסטטי ועיצובי המספק לנו מים בכל שעות היממה, אם בבית, במשרד או במוסדות הציבוריים.

 

מתקן לטיהור מים אסטטי וקומפקטי

 

אנו חושבים על הכול, כאשר אנו רוכשים מתקן של מיני בר מים, אם הגודל, העיצוב, הנוחות, האיכות ועוד.   הזמינות של מים קרים או חמים בלחיצת כפתור, היא זו שגרמה לאנשים רבים לרכוש את מתקן המים הקומפקטי שמסייע לבריאותנו. קשה למצוא היום אנשים ששותים מי ברז שאינם מסוננים. בכל הרשתות והעיתונים, ישנן כתבות שמראות על איכות המים הירודה ואפילו הסכנה של חומרים כימיים שגורמים למחלות. נושא המים בישראל, תפס חשיבות רבה ולכן, גם חברות רבות המשווקות מתקנים לטיהור מי ברז צצו כמו פטריות לאחר הגשם. מצד אחד, התחרות הגדולה גרמה למחירים לרדת, אך מצד שני, כדאי לבחור משווקות של ברי מים קטנים שהן ידועות, מוכרות ומומלצות.

 

מנגנון חכם ובטיחותי וטכנולוגיה מתקדמת ברי המים הקטנים

 

יש לשים לב, לרמה של מיני בר מים, היות וניתן למצוא טכנולוגיה משוכללת של ברי מים קומפקטיים, כאשר בנוסף, ישנה מערכת או מנגנון, המיועד לבטיחות הילדים הקטנים שלא יחטפו כווייה. בנוסף, יש לוודא לגבי תו תקן של מכון התקנים הישראלי ולוודא, אילו סוגי מסננים יש בברים המוצעים לכם למכירה.  ככל שתרבו לברר על סוגיהם השונים של המסננים, כך תגיעו עם מידע רב יותר וביטחון בהחלטה של סוג בר המים אשר ברצונכם לרכוש. יש לציחין, כי ראשית יש לבדוק את יעילות הבר ולאחר מכן לבדוק את נושא העיצוב, מה שיגרום לכם לרכישה מושכלת של בר המים שישרת אתכם למשך שנים רבות.

 

 

 

 

 .

 

 .

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה