שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מיני בר מים- כל האפשרויות לבחירה נכונה


Damien Rot

Damienroth

 
 
מיני בר מים- כל האפשרויות לבחירה נכונה

 

אנשים יודעים כי ללא מים טהורים לשתייה, הבריאות שלהם תהיה בסכנה, זו הסיבה כי בשנים האחרונות אנו רואים מתקני מים שמסננים מים טהורים או מים מינרלים במכלים גדולים על מתקן מים, המספק מים קרים וחמים. אחד מהפתרונות הטובים ביותר הינו רכישת מיני בר מים. מדובר על מתקן קומפקטי שניתן להציב על השיש מבלי שיתפוס מקום רב. בזמנו, רבים היו רוכשים בקבוקי מים מינרלים, אך למרבית הצער, מים אלה אינם עוברים את הסינון בפילטרים מתקדמים כמו בברי המים המשוכללים. מלבד זאת, אין לדעת כמה זמן ואיפה, בקבוקי המים הונחו עד שוקו למרכולים, כגון שמש  שעשויה לגרום לפלסטיק של הבקבוק לשחרר רעלים למים .

 

מתקני סינון מים חדשניים וקומפקטיים

 

ככל שהשנים עוברות, אנו מגלים כי הטכנולוגיה, גם בהקשר אל מיני בר מים, מתקדמת בצעדי ענק, זו הסיבה, כי אנו בטוחים יותר במי השתייה שמוחדרים לגופנו. בכל המשרדים הבתים והמוסדות הציבוריים, אנו כבר רואים את מתקני ברי המים, אם לעובדי המשרד, לבני הבית, לאורחים המגיעים לחברות שונות או אנשים המגיעים למוסדות ציבוריים. כדאי לעמוד על היתרונות והחסרונות של המתקנים השונים של מי השתייה, כך שנוכל לקבל את כל המידע הנחו לנו ולבצע את הבחירה הנכונה.  ניתן למדוד את כמות המים המדויקת שברצונכם לשתות או לכוון  את טמפרטורת המים למידה הרצויה, אם מים חמים או קרים. בברי המים המסוננים, ניתן לראות צג דיגיטלי, אשר תוכלו לראות את חום המים, הכמות ועוד.

 

מיני בר מים- לשומרי שבת וחג

 

גם לאנשים שומרי מסורת, הפתרון של מיני בר מים, הינו יעיל מאין כמוהו. אנשים דתיים, היו תמיד מעמידים מיחם מים לשתייה חמה, אך היום, הם יכולים כבר ליהנות ממים מסוננים, טריים, ללא אבנית או חיידקים, באמצעות בר המים הקומפקטי, שיכול לספק להם עד 40 כוסות מים ביום. ישנה פונקציה מיוחדת לשומרי שבת וחג, אשר לפני כניסת השבת יש לכוון אותה. מכשיר זה, מאפשר לאנשים שומרי המסורת לא לחלל את השבת, כאשר בנגיעה בלבד, המים נמזגים לכוסות השתייה. מלבד זאת, הקומקום החשמלי, כבר אינו נמצא על שיש המטבח, אם יש לכם בר קומפקטי של מים חמים וקרים ללא אבנית וכימיקלים שמהווים סיכון לבריאותנו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה