שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מיניבר לבית – המים מעולם לא היו טעימים יותר


אושר

קופירייטינג

 
 

אם נכאה נפשכם מלסחוב שישיות מהסופר או מלשתות מים מלאים בכלור ומשקעים אחרים מהברז, יש לכך פתרון פשוט, חסכוני ויעיל: מיניבר לבית. מיניבר זהו מכשיר קומפקטי ובעיצוב חדשני אשר ניתן להתאים לכל מטבח והוא מאפשר לנו ליהנות ממים חמים, קרים ואף פושרים שעברו טיהור מים קפדני דרך מתקן של טיהור מים המורכב בתוך המיניבר. באמצעות מתקן מים מיניבר תוכלו ליהנות ממים איכותיים יותר, טעימים יותר, ולא פחות חשוב, בריאים יותר למשך כל השנה.

איזה עוד יתרונות יש למתקן מים מיניבר?

מיניבר מאפשר לכם לא רק להיפטר משישיות הבקבוקים המסורבלות וליהנות ממים טעימים יותר ובריאים יותר אלא הוא מאפר לכם ליהנות ממים בטמפרטורה הרצויה בשבילכם במשך כל ימות השנה. באמצעות מתקן מים מיניבר תוכלו ליהנות ממים חמים ומים קרים בשני ברזים נפרדים עם גישה נוחה ויעילה למזיגת המים אפילו ישירות לקנקן או לסיר. מתקן מים מיניבר מגיע עם מסך טאץ' דיגיטלי, עם תאורת אולטרה סגולית ועם מערכת הגנה מיוחדת לילדים כך שגם הם יכולים להפעיל את המכשיר ללא חשש.

כיצד פעול טיהור מים של מתקן מים מיניבר?

טיהור מים הפך בשנים זוהי טכנולוגיה שהפכה בשנים האחרונות למצרך מבוקש ויעיל המאפשר לנו ליהנות ממים נטולי אבנית, כלור, חיידקים ומשקעים אחרים. טיהור מים הוא תהליך המאפשר את סינון המשקעים, החיידקים והכימיקלים מתוך המים באמצעות שלושה מסננים ייעודיים הממלאים תפקידים שונים בתוך המערכת. בכל מתקן מים מיניבר מותקנים שלושה מסננים אחד לסינון משקעים כמו חול, חלודה, אבק, שני לסינון חיידקים ובקטריות במים ושלישי לסינון כימיקלים ורעלים כמו כלור אשר פוגעים קשות בבריאות לטווח הארוך. התוצאה היא מים טעימים ונקיים יותר לאורך כל השנה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה